na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Wymiana nagrzewnicy Dzarko 7 3 106 2016-Sie-16, 22:30
Ostatni post: oki Darek
  {A} [TUT] Z18XE - wymiana termostatu Kaliope 0 2 315 2016-Mar-09, 17:48
Ostatni post: Kaliope
  (A]wymiana panelu klimatyzacji na klimatronik klek22 6 4 763 2013-Gru-20, 07:51
Ostatni post: celius
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wymiana oringĂłw nagrzewnicy ZA
Problem z wymianą oringów bo panowie w serwisie po sprawdzeniu z nr.vin sprzedali mi zestaw naprawczy do nagrzewnicy z lornetkami a u mnie jest bez lornetek. Czy te oringi beda pasowały do mojej nagrzewnicy, a mam taką

[img alt=Dołączona grafika]http://img834.imageshack.us/img834/9025/dsc08902y.jpg[/img]
Odpowiedz
Tak będą na bank pasowały smile ja sam też mam bez lornetek wiec po prostu 2 oryngi zostają Ci w zapasie. Ewentualnie na następny raz choć jak by co to nie wiem czy ja się bym zabierał za to osobiście bo niby nic skąp likowanego ale trzeba dużo wytrwałości by to wytrwać. Ale jak wyjąłeś tzn. że już masz część za sobą smile
Odpowiedz
Tak juz część za mną i nie było tak zle z tym wszystkim.Dobrze że oringi będą pasowały  36
Odpowiedz
Ja też u siebie wymieniałem i mam bez lornetki. Po prostu będzie na dwie wymiany.
A swoją drogą takie oringi kupując w sklepie z takimi rzeczami kosztują po kilkadziesiąt groszy. ASO musi się niestety wykarmić.
Odpowiedz
Zarabiaja sporo ten komplet co kupiłem w ASO zapłaciłem 45zł
Odpowiedz
45zł ale może jakość jest lepsza ?
A tak z ciekawości to ile by zażyczyli za wymianę w ASO czy w jakimś warsztacie ?
Odpowiedz
W ASO około 600zł sobie życzą  15
Odpowiedz
U mnie 300 z gratami do delphi do beru to samo chyba że lornetkę trzeba wymienić na taką bez nastawnika
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości