na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 38 583 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
  {B} Szyby karoseryjne - problemy związane z uĹźytkowaniem, jakich producentĂłw itp. szymgor 12 4 333 2015-Gru-20, 16:33
Ostatni post: Mucha
  {B} Zderzak przĂłd - mocowanie, wymiana, problemy, dyskusja dorich 10 3 487 2015-Kwi-10, 08:37
Ostatni post: racool
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} - Hak holowniczy - zakup, dołożenie, wiązka elektryczna, problemy, dyskusja
Jak wyżej, czy orientuje się ktoś może czy dostanę coś takiego do zosi. Chodzi o hak holowniczny do przyczepki do zderzaka OPC, OPCline...oczywiście w przystępnej cenie z homologacją i bez konieczności jakiegokolwiek cięcia zderzaka.

Zdejmowany hak najmilej widziany wink

pozdr
Odpowiedz
Wg EPC to jest hak holowniczy do wszystkich wersji ZB

[Obrazek: EGXYL.jpg]
Odpowiedz
Hmmm czyli z tego wynika, Ĺźe jest jeden rodzaj.
Ale gdzieś pamiętam, że ktoś miał problem przy montażu tego typu haka pod ww. zderzakiem.
Czyli najlepiej po prostu najlepiej przymierzyć...czyli szukać zestawu nie w sklepie internetowym lub alledrogo tylko fizycznie w okolicy curve

Może ktoś ma jeszcze jakieś spostrzeżenia?

Mietku dzięki
Odpowiedz
Wojtek tam chyba jest jednak jakaś różnica, zobacz na tym rysunku pozycje poniżej tej zaznaczonej na niebiesko - w nagłówku jest oprócz OPC ...
Odpowiedz
wygląda na to, że sam hak/dyszel jest inny, belka jest ta sama i mocowanie a hak inny, może zerkniesz jaki??
Odpowiedz
(2012-Lis-03, 13:47)Woytas link napisał(a): Jak wyĹźej, czy orientuje się ktoś moĹźe czy dostanę coś takiego do zosi.

Zapewne tak, u mnie jest taki zamontowany (fakt, ZA).

(2012-Lis-03, 13:47)Woytas link napisał(a): i bez konieczności jakiegokolwiek cięcia zderzaka.

...no niestety, u mnie cięcie jest.
Odpowiedz
Wojtek - nic więcej na temat haka nie ma
Odpowiedz
Czyżby Adaś nie przewidział ciągania OPCetą i linem przyczepki?  wink  26
Na forach znalazłem parę wpisów, że nie ma do tych wersji.  O ile OPC jestem w stanie pojąć, bo tam jest wydech inny itp, o tyle OPC line.....
Odpowiedz
(2012-Lis-03, 17:16)Woytas link napisał(a): CzyĹźby Adaś nie przewidział ciągania OPCetą i linem przyczepki?   

Przewidział przewidział bo hubka (ex kwazzar ...czytam jakoś tak to było ? wink ) miał w swojej ZB OPCy hak nie wiem tylko czy wyjmowany był ale hak na pewno miał  i chyba wł. on montował i wł. zawirowania jakieś były przy montażu jego a rowery zdaje się, że woził tylko i przyczepy nie ciągał. Więc jak coś to może go podpytaj.
Odpowiedz
Na pewno jest możliwość zamontowania haka,jeżeli jest w standardzie to są otwory na belkę,a jeżeli chodzi o sam zaczep jest możliwość ugięcia pod dane auto o ile masz taki prześwit między zderzakiem a podłożem.Sama kulka musi być na określonej wysokości o ile pamiętam to minimum 48 cm od podłoża.Jest firma BRINK (http://haki24.pl/produkt/615344/Hak%20Op...0B%20.html ) która produkuje haki,sam zamontujesz,ale nie wiem czy mają do OPC na pewno jest firma POL-HAK ( http://www.polhak.com/index.html )co zrobi Ci pod dane auto wjeżdżasz i za 3-4 godzinki masz hak,ale ile to kosztuje to nie wiem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości