na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 105 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 40 299 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 495 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A}-Wyświetlacz i radio nie gaśnie
w "mojej" ZA zauważyłem że po zgaszeniu i zamknięciu auta wyświetlacz cały czas si świeci, radio też. Sytuacja ta juz sie powtarza wcześniej odłączyłem radio z sieci i problem znikł, ale jak widać powrócił ... niestety nie mam możliwości codziennej obserwacji auta bo jest cały czas w trasie i bywa w domu pare dni w m-cu. Jutro zrobie ten sam manewr ale jestem pewien że problem wróci. Boję się że to wpływa na akumulator ... jakby nie patrzeć to diesel i jest coraz zimniej, byłby nie fart gdyby auto nie odpaliło bo aku się zajechało, a jest prawie nowy.
Odpowiedz
Podepnę się pod temat.

Ma ktoś pojęcie dlaczego po wyłączeniu zapłonu nie gaśnie temp i zegar ??

[Obrazek: %255BUNSET%255D]

Próbowałem już odłączyć akum, radio i nic. Ciągle ten sam objaw. Po włączeniu zapłonu wszystko działa prawidłowo jedynie jak wyłączy się radio to nie pokazuje się data.  26
Odpowiedz
Spróbuj odłączyc kostkę ze stacyjki i zobacz czy wtedy zgaśnie..
Odpowiedz
Obczaiłem teraz wieczorem że jak wcisnę lewy przycisk to pojawia się data i gaśnie cały wyświetlacz. Obstawiam że podsmażyły się styki w tym przycisku sad i przez to dzieją się takie jaja.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości