na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 699 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 32 993 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
  Instrukcja ncdr 1100 Andrzejrudi 13 5 942 2016-Cze-17, 19:23
Ostatni post: lbk
Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CDR 1100} - problemy, dyskusje, pytania
(2012-Lis-08, 22:23)slawek link napisał(a): to ponoć nie będzie

Dziwne nie jest. Komu chce się wspierać tak stary sprzęt.
Odpowiedz
(2012-Kwi-07, 11:44)sakumoto link napisał(a): Witam

Sprawa dotyczy zmieniarki(CDC3 PHILIPS) ktora podlaczylem do mojego NCDR 1100.
Zmieniarka chodzi, sprawna w 100%. Została aktywowana w serwisie. Lecz niestety
po aktywacji wyglada to tak. Jak uruchamiam radio to pojawia sie elegancko menu
zmieniarki na jakies 10s, po czym zmieniarka sie wylącza. Po ponownym wyłączeniu
i właczeniu radia zmieniarka dziala lecz bez menu. Wyswietla tylko "CDC Safe" w menu zmieniraki.Moge ja sterowac, ale na slepo...
Nie mam bladego pojecia co zrobic dalej.
Ponizej zamieszczam film, ktory dokladnie prezentuje moj problem.
LINK: www.youtube.com/watch?v=VovRxBskorw
Wszelka pomoc mile widziana.

Witam mam podobny problem u siebie i poszukuję rozwiązania tylko że ja nie byłem w salonie i nie logowałem zmieniarki lecz gdy włożę magazynek co cdc przechodzi do main menu i wyświetla sprawdzanie płyty zaczyna grac i reagować na wybieranie wybieranie cd i przerzucanie piosenek lecz wszystko odbywa się po omacku i jak przełączę na radio bądź cd w ncdr nie mogę powrócić do odtwarzania z cdc tylko muszę powtórzyć manewr z wyjęciem i włożeniem magazynka. Zauważyłem że jak wkładam magazynek i nie zamknę klapki zmieniarki a na wyświetlaczu w main menu wyświetli inf. cdc open to mogę przejść do menu zmieniarki tylko że to 10s wywala mnie z niego na main menu. Proszę o pomoc bądź namiar na kogoś kto to mi zrobi że będzie działać oczywiście za rozsądne pieniądze w okolicy warszawy bo już nie wiem co mam robić.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Czy jest możliwość dołożenia do tego radyjka AUX-a lub USB ?
Odpowiedz
Witam Serdecznie. Mam takie pytanko czy jest możliwość zmiany Radia z NCDR 1100 na inne radio w moim przypadku na ( Alpine IVA-D106R ) tak aby nie stracić możliwości sterowania kompem.
NCDR 1100 ma Sterowanie w kompem Prawym pokrętłem i tu tkwi problem. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Temat był przerabiany,jeśli radio ma wyjście na sterowanie to można podłączyć sterowanie z kiery za pomocą interfejsu robionego po markę radia nie model,koszt 150zł.Sterować można wtedy głośnością,falami,przerzucać utwory na CD to co w oryginalnym radiu.Proszę najpierw poszukać,poczytać a nie tworzyć 3 raz tego samego tematu już istniejącego.

http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,214.0.html
Odpowiedz
Tutaj także, możesz zerknąć:

http://klubzafira.pl/forum/index.php/top...l#msg33650
Odpowiedz
Bracie nie chodzi o sterowanie przyciskami z kierownicy radiem a Sterowanie "KOMPEM" tak aby moc zmieniac pomiędzy wyświetleniem SPALANIA a STACJAMI RADIOWYMI ITP ITD.
Odpowiedz
(2013-Mar-04, 20:44)Konix link napisał(a): SPALANIA a STACJAMI RADIOWYMI ITP ITD
spalanie i inne info to jedna część wyświetlacza a linia wyświetlania fali z oryginalnego to druga część,można zrobić żeby nazwę fali wyświetlało w nielicznych modelach Kenwood.
Odpowiedz
Czyli mam rozumieć aby miec informacje o spalaniu itp jest malo prawdopodobne ?
Odpowiedz
Raczej tak, chyba że jesteś dobrym elektronikiem :-) z tego co pamiętam ktoś już to przerabial chyba na cmentarzu. Ncdr poszło pod fotel, żeby właśnie można było sterować wyświetlaczem a w to miejsce nowe radyjko :-)

Wysyłane z mojego Grand X IN za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości