na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Diesel X20DTL - klocki przĂłd + czujniki - rodzaje. celius 3 1 184 2015-Gru-16, 10:25
Ostatni post: celius
  {A} Sanki trawersa przĂłd zafira a 2.0 dti 2001r. Bogus Kazmierczak 2 1 519 2015-Lip-12, 12:59
Ostatni post: Bogus Kazmierczak
  {A} Jakie amortyzatoty na przĂłd? czarny010482 10 3 344 2013-Lip-02, 09:55
Ostatni post: skurek7
Ocena wątku:
  • 46 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Piasta przĂłd, jakiej firmy wybrac.
Witajcie. Przygotowuję się do wymiany prawej piasty przód i nie wiem jakiej firmy wybrać, jest tego na alledrogo już od 150zł. W sklepach są firmy Maxgear, SKF, Mapco lub Optimal. Nie wiem które wybrać i czym się kierować. Może wy mi coś doradzicie.
Odpowiedz
Ja kupiłem SKF i jak do tej pory spokój.
Odpowiedz
(2012-Lis-18, 17:34)krasnal link napisał(a): Ja kupiłem SKF i jak do tej pory spokĂłj.
Krzysztof a pamiętasz ile zapłaciłeś.Ja w sklepie mogę kupić za 281zł może to być orginał czy podróba skf.
Odpowiedz
popieram Krasnala
Odpowiedz
Ja też wymieniłem na SKF i jak na razie sprawują się ok.
Odpowiedz
tez zakladelem SKF-a i juz rok bez zarzutow...dawalem lekko ponad 3 stowki z wysylką.
Odpowiedz
A ja powiem tak: Jakieś trzy lata temu zaczęło mi wyć prawe przednie łożysko, wymieniłem obydwa, za ok 300 zł zakupiłem 2 szt. o ile dobrze pamiętam firmy Max Geer. Piasty wytrzymały dokładnie 100 kkm. Właśnie je wymieniłem, tylko dlatego, że któreś już było trochę słychać (ale nie było tragedii) I znów poszły jakieś zamienniki typu Max Geer, Super sport, Kama sutra,  FBI, KGP, CPN czy cóś na podobę.

Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?
Odpowiedz
(2012-Lis-18, 17:27)mbarwa link napisał(a): Witajcie. Przygotowuję się do wymiany prawej piasty przĂłd i nie wiem jakiej firmy wybrać, jest tego na alledrogo juĹź od 150zł. W sklepach są firmy Maxgear, SKF, Mapco lub Optimal. Nie wiem ktĂłre wybrać i czym się kierować. MoĹźe wy mi coś doradzicie.

A ja wymieniałem na SKF-a z jedej strony a z drugiej wziołem FAG-a  po 40 tys brak objawów na obu stronach, ceny obu dość podobne około pomiedzy 270-290
Odpowiedz
Ja wymienialem w prawym przodzie piaste z powodu świecącego ABSu (miał przerwę). Zakładałem taki komplet:
http://allegro.pl/lozysko-z-piasta-opel-...66673.html
Jak dotychczas zero problemów. Uważam, że nie warto oszczędzać zwłaszcza przy częściach zawieszenia, ukl. Kierowniczego i hamulcowego...

Wysłane z I9100 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Powiedzcie mi szanowni koledzy, czy ZA wychodziła kiedykolwiek z piastą na 4 śruby jak niektóre AG? Pytam bo kolega z UK mnie prosił bym mu sprawdził numer piasty po vinie i katalog pokazuje mu numer piasty na 4 śruby a gość ma 5 śrub. Po raz pierwszy spotykam się z sytuacją, że EPC pokazuje głupoty 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości