na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  odcięcie zapłonu lena 4 1 571 2013-Wrz-05, 15:33
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe - moduł odcięcia zapłonu
Ja mam taki założony,sam się aktywuje,posiada tryb serwisowy a podpięty jest pod XXXXX bo raz że nie odpali auta a dwa przez łącze nie można się połączyć z kompem a właśnie podpinając laptop rozbraja się immobilaizer.

Wyczyściłem wskazówkę gdzie podpiąłeś moduł wink - proszę o rozwagę//Woytas
Odpowiedz
był czy zakładałeś? masz namiar na to ustrojstwo?
Odpowiedz
zakładałem u mnie w Rudzie w Auto-media,koszt 150zł za cał
y układ blokujący z montażem
Odpowiedz
napisałem do tego sprzedawcy. Są w stanie dołożyć funkcje serwisową w gratisie....oraz buzzera za odpłatą....całość 40 zł. Buzzer brzęczy do momentu dezaktywacji blokady, taki fajny bajer, żeby pamiętać.   

http://allegro.pl/pierwsza-skuteczna-blo...48356.html

1.  gdybym sobie robił dodatkowy wyłącznik blokady, żeby w razie awarii urządzenia puścić z powrotem prąd na odcięty obwód,  jakiej grubości przewody trzeba zakupić?

2. I czy jest jakiś patent na połączenie przewodów tam gdzie będe rozcinał kabel? Lutować i owijać izolacją? Czy może na zwykłej elektrycznej złączce gdzie kable są zaciskane śrubką? A może konektory na wsuwkę?
Odpowiedz
(2012-Lis-23, 20:22)kaliope link napisał(a):1.  gdybym sobie robił dodatkowy wyłącznik blokady, Ĺźeby w razie awarii urządzenia puścić z powrotem prąd na odcięty obwĂłd,  jakiej grubości przewody trzeba zakupić?

2. nie moge zanależć na alle takich szybkozłączek na przewody, żeby np wpiąć się do plusa po stacyjce. Takie złączki miałem w komplecie w drl'ach. Ktoś ma namiar na taki bajer?

3. I czy jest jakiś patent na połączenie przewodów tam gdzie będe rozcinał kabel? Lutować i owijać izolacją? Czy może na zwykłej elektrycznej złączce gdzie kable są zaciskane śrubką?

ad 1.
kable przynajmniej o takim samym przekroju jak te w ktĂłre ingerujesz

ad 2.
http://allegro.pl/szybkozlaczka-szybkozl...28915.html

ad 3.
jak chcesz mieć spokój "na lata", to tylko lutowanie
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości