na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} wymiana calego lusterka prawego nona1986 2 1 896 2014-Cze-29, 08:35
Ostatni post: nona1986
  {B} DemontaĹź klamki, kierunkowskazu i lusterka kubik_CDTi 11 7 242 2013-Gru-21, 00:19
Ostatni post: adasko47
  {B} Obudowa lusterka zewnętrznego kpk 3 2 767 2012-Gru-16, 08:07
Ostatni post: kpk
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Lusterka składane elektrycznie - plusy i minusy
Nie wiedziałem czy pisać to w tym dziale czy w elektrycznym, więc jakby coś, to proszę mnie przenieść w odpowiednie miejsce.

Czy warto się pobawić i wymienić na składane? Czy może dać sobie siana i zostawić tak jak jest?
Odpowiedz
heh, to sam musisz stwierdzić wink
Jak dobrze wiesz, w Wawie czasem się przydaje taka funkcja, jak masz czas, chęci i możliwości...to działaj...tutek mile widziany wink
Odpowiedz
Jeśli podejmiesz decyzję to sugeruję te nieco większe, montowane po czerwcu albo lipcu 2009r.
Odpowiedz
Szukałem sobie foteli Recaro i u gościa, który takowe ma (dokładniej komplet od Astry) znalazłem takie lusterka
http://allegro.pl/opel-zafira-b-lusterka...83300.html
Nie wiem czy to są mniejsze czy większe (wydaje mi się, że są tej samej wielkości co ja mam zwykłe). Cena nie jest zbyt wygórowana, przynajmniej mnie się tak wydaje. Natomiast ten sam gościu ma też panel w porównywalnej cenie co komplet lusterek, co mnie trochę odstrasza
http://allegro.pl/opel-astra-iii-h-zafir...64269.html
Niedawno przeca robiłem sobie wszystkie szyby elektryczne i za panel zapłaciłem stówkę.
Odpowiedz
Ja lusterka składane mam w standardzie i szczerze to użyłem tego max 5 razy w ciągu 3-ch lat. Jakby składały sie automatycznie po zamknięciu auta to miałoby sens ale tak odruchowo naciskać przycisk składania to trochę trudno sie nauczyć... moja żona nawet nie wiem ze takie coś ma smile
Odpowiedz
(2012-Lis-19, 22:21)Szymon78 link napisał(a): Jakby składały sie automatycznie po zamknięciu auta
O ile mi wiadomo istnieje taka opcja i można ją aktywować .
Odpowiedz
Nie wiem tylko czy doczytałeś, ale cena za lusterka to za sztukę(!) czyli masz 500 plus sterownik...

Moim zdaniem, fajny bajer ale zbędny, lepiej by było mieć większe lustra jak te w późnych poliftach wink
Odpowiedz
Popatrz, jakoś mi ten skrót "szt" umknął. Eee, to rezygnuje. Ale temat można rozwijać dla potomności.
Odpowiedz
Do tego musisz doliczyc jeszcze koszt modulu obslugujacego skladane lusterka i przerobki wiazki elektrycznej jesli nie masz takowej fabrycznie przygotowanej wink
Odpowiedz
(2012-Lis-19, 22:27)Przemcio link napisał(a): O ile mi wiadomo istnieje taka opcja i moĹźna ją aktywować

A czy możesz pociągnąć temat - mam, używam i chętnie bym skorzystał z rozwiązania zamykania auta i atomatycznego składania.
Czy typowy fejs wystarczyHuh?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości