na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} 2.2 Z22YH - tryb awaryjny, wymiana regulatora lub/i pompy belinea 0 1 472 2015-Sie-05, 15:49
Ostatni post: belinea
  {B} 2.2 Z22YH - cieknie olej, niewielkie ilosci 'majonezu' pod korkiem belinea 15 2 654 2015-Sty-06, 10:08
Ostatni post: belinea
  {B} 2.2 Z22YH ecotec - automat Xaar 10 2 901 2014-Lis-05, 06:57
Ostatni post: Xaar
Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} 2.2 Z22YH - p0301, ECN030101 oraz p1191, ECN119152
Paweł odnośnie tego drugiego błędu jeśli dobrze rozumiem była kampania dotycząca Z22YH, ale niestety termin już minął patrz temat http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,1187.0.html
Jeśli dobrze kojarzę to Grzesiu coś więcej na ten temat wie a wydaje mi się że nawet miał wymienianą tą pompę
Odpowiedz
Mietku, aż z ciekawości zadzwoniłem do ASO. Gość mi powiedział, że rzeczywiście była kampania odnośnie regulatora i prawdopodobnie te przypadki wyżej opisane (co były zrobione w gratisie) akurat miały miejsce w trakcie kampanii. Na obecną chwilę nie ma szans, żeby cokolwiek zrobić w gratisie, natomiast dealer może, ze swojej dobrej woli, wystąpić do GM Polska z prośba o partycypacje w kosztach. I gość mi powiedział, że ich salon występuje z taką prośbą zwykle tylko dla swoich stałych klientów lub w przypadku aut u nich zakupionych....a reszta .....sorry Gregory.   
Odpowiedz
No to nieźle, czyli co auto kolegi nie było serwisowane nigdy w ASO? Czy po prostu ASO zrobiło jego lub poprzedniego właściciela w yayo wink  nie informując  o kampanii?
Odpowiedz
gość kupił niedawno auto, ale fakt....poprzedni właściciel z jakiegoś powodu mógł nie być na kampanii
Odpowiedz
Najpierw sprawdzić świece i iskry na nich.

Jesli świece okopcone, posprawdzać wtryski na danych cylindrach, czy nie leją ( tak było u mnie)

Potem bawić się w czujniki wyżej opisane ;-)

Jeśli sam czujnik jest drogi (nie pamiętam ceny) można kupić używaną listwę wtryskową całą, z reguły ten czujnik w niej jest wink
Odpowiedz
czujnik czy regulator? ludzie piszą, że częściej regulator leci
Odpowiedz
Regulator wink

U mnie jest coś dziwnego, bo w styczniu byłem na kampanii regulatora, a w maju okazało się że padł był...

Ciekawe czy go wymienią za friko, teoretycznie 2 lata gwarancji ma...
Odpowiedz
witam

Dziś podczas powrotu pokazała mi się kontrolka autko z kluczykiem po wciśnięciu pedału gazu i hamulca pokazał się błąd ECN 190175  Po dodaniu gazu samochód rozpędził się  do 110km

Co to może być  Huh?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości