na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} lusterko zewnętrzne siwucha82 11 3 098 2017-Sty-26, 14:46
Ostatni post: Mucha
  {B} wymiana calego lusterka prawego nona1986 2 1 894 2014-Cze-29, 08:35
Ostatni post: nona1986
  {B} DemontaĹź klamki, kierunkowskazu i lusterka kubik_CDTi 11 7 240 2013-Gru-21, 00:19
Ostatni post: adasko47
Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Obudowa lusterka zewnętrznego
Hej,
dzisiaj zauważyłem, że Zosi brakuje obudowy lewego zewnętrznego lusterka, zastanawiam się czy możliwe jest by ta obudowa sama odpadła, czy raczej po prostu komuś się przydała  8 .
Czy przed FL i po FL, są różne kształty tej obudowy?

Pozdrawiam
KPK
Odpowiedz
Sama to Ci raczej nie odpadła bo zaczepy tak łatwo nie puszczają .Lusterko przed FL różni się od tego po FL tak że nie pasuję obudowa
Odpowiedz
kpk, jaki masz kolor auta,pytam bo mam metro blue i mam taką nakładkę.
Odpowiedz
dzięki za odpowiedzi,
zrobiłem dzisiaj przy dziennym świetle śledztwo i okazuje się, że na czarnej części lusterka(ramce) są ślady otarcia. Najprawdopodobniej ktoś przejeżdżając obok Zosi, zahaczył o lusterko, chyba że to zrobiła moja kochana Żona - ale się nie przyznaje do tego smile.
Co do koloru jaki mam, to jest któryś ze srebrnych, nie potrafię go nazwać, tu są fotki: http://klubzafira.pl/forum/index.php/top...l#msg10897
Aby uniknąć w przyszłości takich otarć, muszę zaprogramować automatyczne składanie się lusterek - mam nadzieję, że się da.
Zastanawiam się czy czasami nie kupić, dwóch nowych obudów lusterek i ich pochromować, może by to fajnie wyglądało?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości