na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Jak sprawdzić czy termostat działa poprawnie -1.9 cdti Kaliope 3 822 2018-Maj-13, 11:33
Ostatni post: Motor84
  {B} [TUT] Jak zdemontować/wymienić pompę wody - 1.9 cdti Kaliope 0 595 2017-Sie-20, 15:44
Ostatni post: Kaliope
  {B} Jak wymienić rezystor silnika dmuchawy Kaliope 1 905 2016-Paż-03, 10:02
Ostatni post: syska
Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Elektryczna nagrzewnica dodatkowa QH - Quickheat czyli co, gdzie, jak
Kto mi podpowie co to za cudo? http://moto.allegro.pl/opel-astra-iii-h-...01511.html - gdzie to się montuje?

Zdjęcia zapożyczone z aukcji (żeby nie zniknęły wraz z przeniesieniem do archiwum):

[Obrazek: QH_1.jpg]  [Obrazek: QH_2.jpg]  [Obrazek: QH_3.jpg]
Odpowiedz
Mietas,

a to nie jest ten cały quickheat?
Odpowiedz
Nie wiem - nigdy tego wcześniej nie widziałem i wydaje mi się, że czegoś takiego u mnie nie ma
Odpowiedz
(2012-Gru-28, 20:04)Mietas link napisał(a): Kto mi podpowie co to za cudo? http://moto.allegro.pl/opel-astra-iii-h-...01511.html - gdzie to się montuje?
(2012-Gru-28, 20:43)kaliope link napisał(a): Mietas,

a to nie jest ten cały quickheat?

to jest "quickheat"
Odpowiedz
Owszem, tylko trza wziąć pod uwagę to, że bierze prąd do nagrzewania wnętrza a nie dogrzewa silnika, to nie jest vebasto.

Odpowiedz
swoją drogą, to ciekawe czemu nie może być połączenia webasto + quickheat.
Odpowiedz
Może być, tylko jak zawsze, jest to opcja dodatkowa.
Miałem kiedyś klienta, który miał QH w AH, mówił, fajna sprawa dla pasażerów.
Odpowiedz
czyli w środku tej skrzyneczki rozumiem jest silniczek z wiatrakiem? Kiedy się włącza to dogrzewanie? Przecież ZB nie mają żadnego dodatkowego włącznika? 
Odpowiedz
(2012-Gru-28, 21:45)kaliope link napisał(a): Kiedy się włącza to dogrzewanie?

Jak się włącza? No, tego nie zapytałem ale jest niezła grzałka tamże.
Odpowiedz
(2012-Gru-28, 21:41)kapiszon link napisał(a): MoĹźe być, tylko jak zawsze, jest to opcja dodatkowa.
Miałem kiedyś klienta, który miał QH w AH, mówił, fajna sprawa dla pasażerów.

właśnie że nie może - albo jest webasto albo quickheat. Obecność jednego wyklucza drugie

[br]Dodano: [time]1356728129[/time]
(2012-Gru-28, 21:45)kaliope link napisał(a): czyli w środku tej skrzyneczki rozumiem jest silniczek z wiatrakiem? Kiedy się włącza to dogrzewanie? PrzecieĹź ZB nie mają Ĺźadnego dodatkowego włącznika? 

grzałka załącza się automatycznie zależnie od temperatur (zewnętrznej i wnętrza auta)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości