na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Jak sprawdzić czy termostat działa poprawnie -1.9 cdti Kaliope 3 667 2018-Maj-13, 11:33
Ostatni post: Motor84
  {B} [TUT] Jak zdemontować/wymienić pompę wody - 1.9 cdti Kaliope 0 464 2017-Sie-20, 15:44
Ostatni post: Kaliope
  {B} Jak wymienić rezystor silnika dmuchawy Kaliope 1 800 2016-Paż-03, 10:02
Ostatni post: syska
Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Elektryczna nagrzewnica dodatkowa QH - Quickheat czyli co, gdzie, jak
Kolega jasterki chyba miał pomroczność jasną jak pisał posta.

Nie ma żadnych guzików do quickheat , komputer sam decyduje kiedy włączyć i wyłączyć, jak masz temperaturę ustawioną na max.
Można to wyłączyć na stałe przy pomocy techa lub op-com, po prostu musisz to wyprogramować.
Jeśli mnie pamięć nie myli , nadwozie, programowanie i jak tam wejdziesz powinieneś mieć pozycję nagrzewnica elektryczna/ lub dodatkowa.

Musiałbym się u mnie podczepić i sprawdzić jak to jest, sam też mam tą nagrzewnicę, ale jak dla mnie bardzo pożyteczna rzecz.
Odpowiedz
Miałem coś takiego w moim poprzednim Pugu 307SW HDI. Po ok. minucie od odpalenia załączała się grzałka i po chwili leciało ciepłe powietrze do kabiny. Wszystkim sterował komputer. Ale pobór prądu musiał być masakryczny, bo po włączeniu grzałki przygasały światła, dopiero po ok. 3 minutach altek dawał pełną moc ładowania...
Zeszłej zimy przy tych większych mrozach (było coś koło -20st) to przez tydzień jeździłem tylko na zastrzyki do przychodni ~2km w jedną stronę. Po 5 dniach takiej jazdy musiałem podłączyć prostownik (aku miało raptem 2 lata)...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości