na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opony letnie, zimowe i całoroczne JaGoDkA 37 12 138 2018-Lip-24, 10:02
Ostatni post: fanrp
  {Info} Opony Zimowe 205/55R16 91T NOKIAN WR D3 celius 16 1 582 2018-Sty-06, 18:43
Ostatni post: Mucha
  Gdzie warto kupować teraz opony? Kkrzysztof 10 801 2017-Lis-27, 11:53
Ostatni post: QRZOL
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[A,B,C] Opony zimowe - polecane typy, rodzaje, jakich firm
ja w zweszlym roku zaryzykowalem i kupilem Bargumy(nalewki)jak na razie po 1 sezonie nie dam na nie zlego slowa powiedziec.Na prawde dobrze sie trzymaj i drapią tez sie bardzo dobrze... 32
Odpowiedz
(2013-Paż-14, 13:12)waldik782 link napisał(a): ja w zweszlym roku zaryzykowalem i kupilem Bargumy(nalewki)jak na razie po 1 sezonie nie dam na nie zlego slowa powiedziec.
Też kiedyś miałem w Sharanie nalewki i latałem na nich na Niemcy i zero problema a letnie Iz miała w Tigrze i też były OK. Z tego co wiem nie robią na starszej bazie niż 5 letnia guma.

http://www.profil-zro.com.pl/
Odpowiedz
Przepraszam ale o czym Wy piszecie. Czy sobie teĹź kupujecie stare, uĹźywane, podzelowane butyHuh? 26
Odpowiedz
Krasnal mysle dzis te nalewki sa robione troche lepiej niz kiedys a skoro gosc daje 2 lata gwarancji na nie to czemu nie sprobowac...choc powiem ze letnich nalewek nie odwazyl bym sie raczej zalozyc 3 Zima inne predkosci i przelotry ...Pisze tylko o swoich odczuciach i nie bede nikogo namawial ...
Odpowiedz
Ja szukałem miękkich gumek, zafundowałem Zofii takie obuwie: Hankook winter i*cept IZ W606.

[Obrazek: 5ee24637f0396648med.jpg]

Moje poprzednie oponki to Michelin Alpin A3, niestety mimo iż bieżnik w nich jeszcze jest spory to czas na gumę wpływa i po 4 latach opona podczas mrozu staje się taka twarda że jazda po białym to już ryzyko.

P.S. Jeśli ktoś jest chętny na dwie używki Michelin 195/65/15 zapraszam na priv.

Odpowiedz
Witam. Co sądzicie o oponie Nokian W+ ?
Odpowiedz
Karol ja mam Nokiany ale wr-d3 i są naprawdę dobre,lepsze od uniroyal.
Odpowiedz
Ja zakupiłem Continentale TS850. ale narazie leżą w garażu... jak założe dam znać jak się sprawują smile
Odpowiedz
Ja właśnie wczoraj za doradztwem Krasnala założyłem Nokiany WR D3. Zobaczymy ;-)

Wysłane z mojego Grand X In przy użyciu Tapatalk 4

Odpowiedz
Będziesz naprawdę miło zaskoczony,moim zdaniem jest to b.dobry wybór.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości