na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opony letnie, zimowe i całoroczne JaGoDkA 37 12 231 2018-Lip-24, 10:02
Ostatni post: fanrp
  {Info} Opony Zimowe 205/55R16 91T NOKIAN WR D3 celius 16 1 663 2018-Sty-06, 18:43
Ostatni post: Mucha
  Gdzie warto kupować teraz opony? Kkrzysztof 10 851 2017-Lis-27, 11:53
Ostatni post: QRZOL
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[A,B,C] Opony zimowe - polecane typy, rodzaje, jakich firm
Wiem, że temperatury już niskie, ale dopiero zabieram się za wymianę opon na zimowe (wkrótce trochę więcej jeżdżenia, a ostatni miesiąc to tylko sporadyczne miasto, dużo pracy i tak zeszło).

Planowałem kupić opony Nokian WR D3, ale znalazłem ciekawą promocję (trwa do 15 grudnia, ostatnie dni) Goodyear i ich drugiej marki - Dunlop (promocja "kup 4, zapłać za 3", czyli 25% na oponach). Polecacie coś z tych drugich do Zośki?
Odpowiedz
Goodyear UG 9, Dunlop Winter Sport 3D smile
Odpowiedz
(2014-Gru-09, 22:34)Krasnal link napisał(a): Goodyear UG 9, Dunlop Winter Sport 3D smile

Dzięki, Krasnalu!
Ostatnie, szybkie pytanie: Goodyear UG9 vs Nokian WR D3?
Odpowiedz
Na Goodyear obecnie jest promocja ale jednak pochyliłbym się nad Nokian WR D3.
W pierwszej kolejności polecam Ci Pirelli Snow Control seria 3.
Zadzwoń do mnie to zrobię Ci w dobrych cenach te opony - 606 770 397
Odpowiedz
Uśmiecham się o pomoc bo niedługo to mi się zima skończy a ja dalej na letnich. Dobrze, że pogoda sprzyja.

Wybrałem się dzisiaj w zaprzyjaźnionego wulkanizatora bo zadzwonił, że znalazł dla mnie coś dobrego czyli:

Hankooki W442 z 2014r. 1100 z wymianą. Myślałem przez chwilę nad W452 ale on twierdzi, że tamte lepsze.

Jeszcze rozwaşam Firestone WinterHawk3  / Barum Polaris3 / Kleberg Krisalp 3 Hp2 .

Trasy nie dużo około 30%. Prędkości nie rozwijam zawrotnych maksymalnie 130-140, tyle, że w lecie.

Do wydania mam właśnie do 1100zł bo i tak naciągnąłem pierwotny budżet o 200zł.

Chciałbym zapewnić sobie trochę komfortu szczególnie psychicznego bo podróżuje z rodzinką.
Odpowiedz
[member=2721]tamburyn[/member]

Skontaktuj sie z kolega [member=56]Krasnal[/member].
On jest specjalista od opon a i oferte moze ciekawa Ci przygotuje.
Odpowiedz
Pierwsze co zrobiłem to właśnie kontakt z forumowym specjalistą i znam jego propozycje czyli Pirelli Snowcontrol 3 ale musiałbym jeszcze dołożyć kasę do budżetu dlatego rozważam parę innych opcji.

Swoją drogą czy to prawda, że opony o indeksie T są bardziej miękkie od tych z indeksem H i przez to wygodniej się porusza na śniegu?
Odpowiedz
(2015-Gru-02, 12:18)tamburyn link napisał(a):Swoją drogą czy to prawda, Ĺźe opony o indeksie T są bardziej miękkie od tych z indeksem H i przez to wygodniej się porusza na śniegu?

Owszem są inaczej zbudowane ale nie ma to wiele wspólnego z ich miękkością.

Nie ma takiej możliwości żebym wysłał Ci ofertę dotyczącą tylko opon Pirelli.
Wysłałem Ci bardzo dobrą ofertę na wszystkie opony jakie były wtedy dostępne w naszych magazynach. Spokojnie można wybrać z niej opony mieszczące się w Twoim budżecie.
Komplet opon EC 2(72dB) OP.205/55 R16 91T S-CONTROL 3 PI 272.38 x 4 = 1.089,52 zł więc mieści się w Twoim budżecie (1.100 zł) , a są to opony z najwyższej półki i są obecnie w bardzo dobrej cenie.
Odpowiedz
Jeśli szukasz budżetowych opon z mojej strony mogę polecić (dziwne, że inni tego nie zrobili) polskie Dębice. Miałam na dwóch autach (i ciężkim i lekkim) i w sezonie zimowym nie było problemów. Nie będzie także kłopotu ze znalezieniem czegoś w atrakcyjnej cenie smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości