na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Nie działające samopoziomowanie xenon lbk 24 8 886 2017-Lut-22, 21:10
Ostatni post: oki Darek
  {A} Instalacja pod czujnik poziomowania-xenon Przemass 3 1 010 2016-Maj-05, 18:33
Ostatni post: Bamber
  MontaĹź świateł dziennych, a lusterko fotochromatyczne KamilArczi 10 1 954 2016-Maj-05, 18:00
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} MontaĹź Hid Xenon w ZA
Soczewki a zwykłe lampy to co innego,ja też zakupiłem soczewki,poprzerabiałem wtyczki i uzbroiłem w chinski osprzet ze wzgledu na cenę ale soczewka jest oryginalną lampą pod xenon a nie w zwykłe odbłyśniki wsadzać takie oślepiacze.
Odpowiedz
(2013-Sty-12, 13:19)oki Darek link napisał(a): Co innego reflektor soczewkowy i przerobienie z H7 na xenon uzupełnić o spryskiwacz i nawet przegląd przejdzie.
Reasumując jak kupię coś takiego do moich lamp :
http://allegro.pl/zestaw-hid-h1-5000k-xe...55352.html
to będzie to zgodne z przepisami ? bo to ,że nikogo nie oślepię,bo mam soczewki to już wiem  razz
Odpowiedz
Zgodne to i tak nie będzie, ale nie będziesz oślepiać i mniejsze prawdopodobieństwo ze policjant cię zgarnie z drogi.
Upierdliwy diagnosta jak ma się przyczepić to i tak się przyczepi bo nie ma spryskiwaczy, samopoziomowania i wybitych nr na lampie z przeznaczeniem pod xenon czyli nie ma lampa homologacji.
Ale mnie się to od 6 lat nie spotkało mimo że na różnych stacjach robię i często z doskoku bo zapominam że mi się przegląd skończył, grunt to sprawne auto technicznie.

A i jeszcze jedno, z doświadczenia wiem że często gęsto tanie zestawy HID są upierdliwe w działaniu, tzn potrafią siać zakłucenia w elektrykę np używasz CB to będzie ci szumiało lub gwizdało ew problemy z odpaleniem żarnika itp.
Poszukaj droższych opisywanych jako cyfrowe pod instalacje CAN mają lepsze filtry.
Ja osobiście mam oryginały helli i normalne palniki DR2
Odpowiedz
(2015-Paż-23, 17:15)oki Darek link napisał(a): Ale mnie się to od 6 lat nie spotkało mimo Ĺźe na róşnych stacjach robię i często z doskoku bo zapominam Ĺźe mi się przegląd skończył, grunt to sprawne auto technicznie.
Czyli rozumiem,że ty tak właśnie masz ?  wink
Odpowiedz
Ja mam oryginalne lampy xenon od zafiry, ale dokładałem je zamiast zwykłych. Dorobiłem jedynie w zderzak spryskiwacze lamp z pompką wysokociśnieniową od VW.
Oryginalny zbiorniczek płynu który nie ma co ukrywać jest mały zużywa się momentalnie.
Odpowiedz
(2015-Paż-23, 17:23)oki Darek link napisał(a): Oryginalny zbiorniczek płynu ktĂłry nie ma co ukrywać jest mały zuĹźywa się momentalnie.
Zawsze przy pryskaniu szyby lampy wyłączałem, ori lampy bez ciśnień nie czepiają się natomiast te z diodami podapdają od razu że zamiennik i przy kontroli dowó szybko może polecieć. Lepiej zaiwestować w ori używki a do ZA są jedne z tańszych.
Odpowiedz
Podobno ten zestaw jest lepszy:
http://allegro.pl/zestaw-hid-h1-4300k-sl...14872.html
Nie podpada tak od razu jak ten pierwszy  razz
Odpowiedz
Tu masz cyfrowe
http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-h1-h7-canbus-cyfrowe-ksenony-i5132994883.html
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości