na dół
Ocena wątku:
  • 41 głosów - średnia: 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[A,B,C] Chiptuning - gdzie robiliście, gdzie polecacie?
Przymierzam się do podkręcenia Zośki, w necie jest dużo firm, ale gdzie robią to dobrze.
Trochę czytałem o  firmie V-tech, 44tuning i Gecocars (ten ostatni maz trochę negatywenych opinii).
Znajomi mieli się tym zająć, ale mają małe doświadczenie i się wacham.
Odpowiedz
kilku chłopaków tam robiło i podobno lepiej soft niz chip.

http://www.kreatormocy.pl/
Odpowiedz
racool,

Poznańskiego rynku, że tak powiem, tych firm nie znam. Mogę polecić ale Wawę.
Spróbuj z zero, przeczytaj jego temat w dziale Pokaż swoją Zafirę, dłubał w niej wink jeszcze na poziomie LET-a...może coś się uda.
Odpowiedz
GEKO
Fibich do Twojego silnika proponuje na bezpiecznie 233 kucy i 320 niutków jeżeli chodzi o sam program.
Opinie mają pozytywne.
V tech...bardziej diesel - to mają ogarniete na 100%, jedną benzynke uturbioną i zmodzoną przez nich miałem okazję użytkować i szału nie było. Natomiast diesel w Poznaniu to tam wink
Odpowiedz
(2013-Lut-07, 18:33)racool link napisał(a): Przymierzam się do podkręcenia Zośki, w necie jest dużo firm, ale gdzie robią to dobrze.
Trochę czytałem o  firmie V-tech, 44tuning i Gecocars (ten ostatni maz trochę negatywenych opinii).
Znajomi mieli się tym zająć, ale mają małe doświadczenie i się wacham.

Trzeba było powiedzieć byś podjechał do bdb tunera ze mną wink
Na pw polecą namiary, żeby nie robić kryptoreklamy.
Odpowiedz
Jak Warszawa to R-Performance,niegdyś MR-Motors  17
Odpowiedz
(2013-Lut-09, 11:26)kubik_CDTi link napisał(a): Jak Warszawa to R-Performance,niegdyś MR-Motors 
Potwierdzam!!! Zosie swoją tam robiłem i planuję (przy większym przypływie gotówki) dalej robić.
A ogólnie ta firma widnieje pod obiema nazwami.
Odpowiedz
racool, większość firm tuningowych dużo lepiej ma ogarnięte ropniaki....  tak jak proponowany MR Motors... a z grupy VAG to już w szczególności... Proponowałbym Ci poszperać po forach właścicieli Asterixów... tam znajdziesz więcej informacji o możliwości podkręcenia Z20LER... co, jak i gdzie... właściciele mniejszej siostry Zafirki w tych tematach działają dość prężnie więc coś na 100% znajdziesz...
Odpowiedz
ja robiłem ze 101 KM i wyszło 118 KM przy 4000 obr i 277 NM przy 2500 obr.
Robił Paweł z Tykocina koło Białegostoku
Odpowiedz
Witam  wczoraj czyli 2014-04 -01 byłem u goscia w pile wielkopolska ktory zaslepił mi egr oraz wyzucił go z programu tak zeby go komputer nie widział i podnius mi moc z 120km na 152km momet obrotowy 348 autko zbiera sie szybko i nie jest mułowate kwota samego egr to 350zł a chiptunigu 900zł ale ze sie zgodziłem na dwie rzeczy to zrobił mi to w cenie 900zł ten Pan ma warsztat oraz hamownie nie wgrywa nic na pałer najpierw testuje autko na hamowni ile wycioga puznie wzuca program i znowu test ,  moje zdanie zaslepic egr i po sprawie koniec z wyskakiwaniem błedow 4005a i zapalaniem sie cheka link do tego Pana LINK: www.chiptuning-pila.pl/ pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości