na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Boczek - tapicerka na drzwiach padonis 6 2 351 2015-Sie-07, 08:25
Ostatni post: padonis
  {B} DemontaĹź paska z kolorem w drzwiach przednich warter90 4 1 610 2013-Maj-24, 21:31
Ostatni post: warter90
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} zerwanie linki w drzwiach
powitać kolegów,zerwała się linka drzwi przednich i  nie można otworzyć za pomocą klamki zew jak i wewn .czy jest jakiś sposób na naprawę czy pozostaje tylko serwis ,proszę o jakieś pomysły i pomoc w tym temacie   

edit: dodany prefix w temacie /Grisza
Odpowiedz
jacek1711, Trochę ogólnie piszesz i na jakiej podstawie sądzisz, że to zerwana linka ? Anie np. spadło jakieś cięgło itd. ?
Ale spróbuj rozebrać bok drzwi od środka nie wiem które drzwi itd. opis jest odn. wymontowania i zamontowania pokrycia drzwi w samnapr. str. 306 poczytaj może Ci to pomorze i jak zdemontujesz pokrycie to już powinno dać się to naprawić bo już będzie wszystko na wierzchu i wiadomo co ew. do wymiany.
Odpowiedz
Witam.

Dlaczego ogólnie piszę że to linka? Z tego powodu,  że otwieranie z zewnątrz jak i od wewnątrz nie czyni swojej powinności, czyli nie otwiera drzwi .Centralny zamek słychać, a szarpanie za klamki nic  nie daje .Dzwoniłem dziś do serwisu i z tego co gość mówi są dwie linki, ale problem pozostaje w otwarciu drzwi żeby zdemontować boczek, bo nie ma jak dojść do śrubek i tu jest problem. 22
[br][size=0.7em]Dodano: [time]Pon, 11 Lut 2013, 18:42[/time][/size]
chodzi o drzwi przednie od strony kierowcy

Edit: poprawiłem kilka błędów, żeby dało się czytać wink
Odpowiedz
Musiałem kilka razy przeczytać, by się kapnąć w całości posta, jacek1711, sprawdź prozed wysłaniem pisownię.

Linka? hmm...nie rozbierałem drzwi w Zafce ale w Asterce były tylko cięgna i to one potrafiły spaść tak, że nie można było otworzyć drzwi, rozbierz boczek drzwi, się wtedy wyjaśni, bądź więcej będzie widać.
Odpowiedz
W ZA drzwi rozbiorę z zawiązanymi oczami (jak klamki i listwy malowałem) ale chyba masz ZB?
Odpowiedz
No dobrze ale przy zamkniętych drzwiach nie jest to takie łatwe.. Najlepiej odkręcić śrubek ile można, odgiąć trochę boczek i spróbować pociągnąć za któreś cięgno, albo może przez otwór od głośnika. Ja bym jakoś tak kombinował. Wtedy jak drzwi otworzysz to dalej się wyjaśni wink
Odpowiedz
powitać znowu,drzwi udało mi się otworzyć ale ich jeszcze nie rozbierałem.Przy plusowych temperaturach jest ok a jak jest minus 3/4 to klamka nie reaguje ,prawdopodobnie trzeba w sobotę rozebrać sprawdzić linki i dobrze nasmarować  morze gdzieś dostała się woda i nie hula tak jak potrzeba ,jak mi się uda to opisze co i jak
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości