na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} boczki w bagaĹźniku 3 rząd siedzeń - demontaĹź sasukepl 1 1 777 2014-Sie-25, 08:40
Ostatni post: smaru
Ocena wątku:
  • 38 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[B] Ogrzewanie 3 rząd - Pakiet zimowy
Nawiewy w trzecim rzędzie - Pakiet Zimowy.

[Obrazek: 10c5262a74d06559.jpg]  [Obrazek: c1115392e58aa012.jpg]
Odpowiedz
ooooo dzięki...już nie raz była prośba o jakieś fotki....i w końcu... smile
Odpowiedz
Jak nie używam trzeciego rzędu to te klapki lepiej zamknąć czy zostawić otwarte?
Odpowiedz
(2013-Lut-18, 17:25)aqua link napisał(a): Jak nie uĹźywam trzeciego rzędu to te klapki lepiej zamknąć czy zostawić otwarte?

Tych klapek nie idzie zamknąć, no chyba, że o czymś nie wiem 26
Odpowiedz
Pewnie masz rację ja mam to na wyposażeniu ale tak jak napisałem 3 rzędu nie używam i nawet nie próbowałem ale na fotce wygląda jakby były ruchome.
Odpowiedz
wszystko pięknie, tylko że to nie jest żaden pakiet zimowy wink (taki pakiet ma kod wyposażenia W7Z)
Odpowiedz
(2013-Lut-18, 19:00)Grisza link napisał(a): wszystko pięknie, tylko Ĺźe to nie jest Ĺźaden pakiet zimowy wink (taki pakiet ma kod wyposaĹźenia W7Z)

Na pewno to nie było w standardzie wink . Tak mi sie zdawało, że to pakiet zimowy, chyba że ma inny kod ?
Odpowiedz
(2013-Lut-18, 19:34)kandi junior link napisał(a): Na pewno to nie było w standardzie wink . Tak mi sie zdawało, Ĺźe to pakiet zimowy, chyba Ĺźe ma inny kod ?

ogrzewanie trzeciego rzędu to KCN
Odpowiedz
KJ - Wasza ZB ma tylko niektóre elementy składające się na pakiet zimowy, np.:

KA1 DLA OGRZEWANYCH SIEDZEŃ PRZEDNICH
KCN KANAŁ OGRZEWANIA,TYLNY PASAŝER 3-CIA POZYCJA

ale jako takiego PZ nie ma

W7Z Pakiet Zimowy - zawiera: spryskiwacze reflektorów, podgrzewane fotele przednie, nawiewy powietrza w trzecim rzędzie siedzeń (niedostępny z czujnikiem obecności pasażera/fotelika dziecięcego na siedzeniu pasażera UD0)
Odpowiedz
(2013-Lut-18, 19:40)Mietas link napisał(a): W7Z  Pakiet Zimowy - zawiera: spryskiwacze reflektorĂłw, podgrzewane fotele przednie, nawiewy powietrza w trzecim rzędzie siedzeń
Ja mam coś takiego [EQUIPMENT,WINTER], ale nie wiem, czy mam rzeczone nawiewy w 3-cim rzędzie. Sprawdze kiedyś z ciekawości.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości