na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chip tuning czy box ? marlad 7 3 402 2015-Mar-21, 16:28
Ostatni post: Kaliope
  Chip tuning panbaryla 3 2 614 2014-Paż-17, 12:48
Ostatni post: Tomall
  {A} Cyfrowy Chip tuning - pytania i opinie Dzarko 6 3 749 2012-Maj-19, 08:19
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wymiana / przekladka / tuning tapicerki
Hmmmm i znow urodzil mi sie pomysl podczas przegladania ebaya w pracy ....
Zastanawiajac sie nad udoskonalaniem i personalizacja mojej kochanki ( tak nazywa Zofie moja pani hahaha ) wpadl mi do glowy szatanski plan.... wymiana wnetrza na tzw pol-skore ( osobiscie nie przepadam za pelna skora ) . Znalazlem dawce czyli Zafire GSI ( bo pod taka nazwa funkcjonuje OPC w krainie wiecznego deszczu czyli UK ) . Auto ma uszkodzony silnik , brak kol itp czyli takie do rozbiorki  .  Cena przyzwoita ... bo za komplet 4 panele  na drzwi  , 2 przednie siedzenia  ( prawie kubelkowe wink ) ,  kanapa dzielona 40/ 20 / 40 , 2 tylnie siodelka , oslona dzwigni zmiany biegow oraz hamulca recznego chca okolo 130 funtow .  Jest tez kolo sterowe z takimi fajnymi profilami i dolem w kolorze tapicerki  ( platne osobno ) . Stan - hmmmmm 99,9% nowka .
I teraz pojawia sie pytanie.......
Czy bedzie pasowac do standardowej wersji elegance Huh?
Chodzi glownie o mocowania . Czy trzeba kupic w komplecie np z szynami itp ?
Jak wyglada sprawa z panelami ? wystarcza nowe " klipsy "  i juz ?

Na co zwrocic uwage ?
...... moze ktos juz bawil sie w podobny temat lub ma jakas wiedze .... bo kupic wnetrze to tutaj naprawde zaden problem tylko czy nie bedzie to zakup  hmmmmmm powiedzmy fotela do komputera zamiast prezentu dla Zofi wink

Kazde pytanie , porada , pomysl lub info baaaaaardzo mile widziane . .... tym bardziej iz nie musze dokonywac zakupu dzis lub jutro .... nie ta to inna okazja bedzie ....
Pozdro...
[br]Dodano: [time]1363032635[/time]
Prosba do moderatora.... w przypadku stwierdzenia iz w/w temat i post bardziej nadaje sie do dzialu modyfikacje i tuning , a nie wnetrze prosze o przeniesienie . Za ewentualne zamieszanie wisze piwko hahaha pozdrawiam
Odpowiedz
Pomysł niezły, muszę przyznać.
Już kiedyś (taaam razz) ktoś to robił i z tego co pamiętam, P&P wszystko.
Spinki tapicerki drzwi, weź na wszelki wypadek ze sobą, z dawcy. Potrafią pęknąć a lepiej mieć na zapasie.
Różnica może być w tylnym rzędzie. Po lifcie, masz pas bezwładnościowy w II rzędzie.
Kierownica (OPC, OPC Line, GSI, VXR) jest inna. Nie licząc Line (jednokolorowa ale z przetłoczeniami) OPC ma dwa: czarny i szary (na dole).
Możesz popatrzyć, czy nie ma "szuflady" pod siedzeniem pasażera (taka półka) dodatkowy schowek w aucie razz
Na co zwrócić uwagę? Na jakość "prezentów" dawcy.
Odpowiedz
Potwierdzam ze to byl model GSI z pol-skora i kierownica dwu kolorowa z wypustkami w gornej czesci . Umowilem sie na sobote to dokladnie zobacze co i jak ... czy wszystko pasuje bez wiekszych przerobek . Oczywiscie dam znac .
Odpowiedz
Cena jak na Polskie warunki byłaby super, jesli masz Zosię poliftową to wszystko powinno pasowac idealnie, jesli zaś masz przedlifta to róznica bedzie tylko w odsunięciu tylnej kanapy. Samo mocowanie, szyny pasują ale jest róznica w mozliwości regulacji. Jak się polifta załozy do przed to zostaje szczelina miedzy oparciem kanapy a roletą.-tak gdzies kiedys na forum wyczytałem...
Odpowiedz
hej i jak udalo ci sie to zamontowac question question question
Odpowiedz
Ja zrobiłem przekładkę z angola do mojej asi.

Wszystko plug & play. Trzeba tylko przełożyć czujnik zajętości fotela bo w angolu jest w lewym fotelu.

Reszta czyli poduchy zostały angielskie i śmigają.

Wysłane z mojego Nexus 4

Odpowiedz
Bo po lifcie roleta w ogóle jest mocowana dalej w bagażniku o jakieś 10-15cm. Do 2002 była na wysokości słupków tylnich drzwi a po 2003 mocowania rolety są przesunięte i takie głupie wzmocnienia są w boczkach.
Mnie osobiście nie podoba się to rozwiązanie z roletą.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości