na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Renowacja reflektorĂłw przĂłd ZB Mucha 9 2 823 2015-Wrz-14, 21:26
Ostatni post: Mucha
  {B} Spryskiwacze przedniej szyby grubciu 1 2 028 2012-Gru-08, 19:09
Ostatni post: slawek
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Spryskiwacze reflektorĂłw
Orientuje się ktoś a Was, czy można funkcję spryskiwaczy reflektorów dezaktywować op-comem?

U mnie nawet jak światła są włączone, to spryskiwacze się nie wysuwają.
Słychać jak pompka działa przez 1-2 sekundy i dalej nic się nie dzieje.
Jak pompkę podłączyć na krótko, to spryskiwacze działają jak należy (wychodzą, pryskają i chowają się bez zacinania).
I tak się zastanawiam, czy nie zostało to zdezaktywowane w jakiś sposób softem.
Odpowiedz
u nas trzeba dłużej przytrzymać spryski na przednią szybę
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=boDUgZS6WBc[/youtube]
taki krĂłtki filmik smile .
Odpowiedz
Potwierdzam, jak krótko psikniesz szybę to spryski Reflektorów nie wyskakują..
Odpowiedz
Troszeczkę nie na temat, no ale jednak chciałem zapytać czy jeżeli do zderzaka dodamy spryskiwacze, kupimy zbiorniczek (ten większy)  z dwiema pompkami to jest szansa na działanie tego zestawu? Czy wiązka będzie miała dodatkową wtyczkę dla drugiej pompki?
Odpowiedz
(2013-Maj-13, 15:17)jacek_gti link napisał(a):Troszeczkę nie na temat, no ale jednak chciałem zapytać czy jeĹźeli do zderzaka dodamy spryskiwacze, kupimy zbiorniczek (ten większy)  z dwiema pompkami to jest szansa na działanie tego zestawu? Czy wiązka będzie miała dodatkową wtyczkę dla drugiej pompki?
Oryginalnie pompka do spryskiwaczy jest montowana po prawej stronie zbiorniczka, od strony chłodnicy. Zdejmij grill i zobacz czy gdzieś nie wisi. To taka duża wtyczka w kształcie prostokąta z miękkim plastikiem jako blokada (inaczej niż wszystkie inne wtyczki gdzie blokada jest wsuwana lub wykonana z kawałka drutu). Na pewno będzie trzeba też zaprogramować op-com`em lub tech`em.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości