na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi roboo1 49 16 798 2018-Paż-04, 14:51
Ostatni post: piosk
  {B} [TUT ZB] Zafira - Naprawa zamka schowka pasaĹźera Kaliope 12 11 831 2017-Lip-02, 07:12
Ostatni post: kysiu241
  {B} Gniazdo pasa bezpieczeństwa/tył/lewa strona/pojedyńcze Chlipo 1 1 592 2016-Kwi-30, 19:37
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Naprawa pasa bezpieczeństwa
Witam,
czy macie może pojęcie jak dobrać się do środkowego pasa bezpieczeństwa w drugim rzędzie foteli? I co może być przyczyną, że nie chce się rozwinąć?  26
Odpowiedz
Jak to rozebrac nie wiemale moze wpierw sprobuj zmienic kat oparcia tylnej kanapy-moze pusci wtedy mevhanizm blokowania...u mnie kiedys tak bylo i podzialalo.
Odpowiedz
I z rozbieraniem tego bębenka ja bym był ostrożny, lepiej to wymienić. Nie raz słyszałem historię jak wylatująca sprężyna pocięła komuś twarz i ręce.
Odpowiedz
Rzeczywiście wystarczyła zmiana kąta oparcia fotela. Przy maksymalnym ustawieniu do tyłu nie działał pas, ale po minimalnym przesunięci do przodu zadziałał. Na szczęście rozbieranie fotela poszło w niepamięć.
Odpowiedz
Smutek 
Też miałem problem z pasami, najprawdopodobniej dlatego że samochód był przywieziony z zagranicy a handlarz nigdy nie przyzna się co było przy nim robione. Przy kupnie sprawdziłem całe auto czujnikiem lakieru i był malowany z prawej strony - może dlatego pas się tam zacinał :sad Poświęciłem sobotę wymontowałem pas i przesłałem do nich: LINK: naprawapasowbezpieczenstwa.pl/ nie wiem co z nim zrobili ale teraz pas działa dobrze.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości