na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka {A} Sprzęgło pravyy 1 335 2018-Paż-16, 10:10
Ostatni post: bartf
  {A} Skrzynia biegĂłw , problem z jedynką arekiceman 13 6 120 2017-Sty-06, 17:25
Ostatni post: makks
Pytanie {A} Drgania z okolicy skrzyni biegĂłw/sprzęgła. Redzias 0 1 020 2016-Wrz-02, 08:37
Ostatni post: Redzias
Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Problem z pedałem sprzęgła
Zależy jakie zalożyli tarcze tzn za jaką cenę, a ogólnie jak jeżdzę firmowym do serwisu to ceny są jeszcze większe niż dla indywidualnych klientów..Dziwne tylko że wysprzęglik tak szybko padł.. 14
Odpowiedz

Też się wkurzyłem, bo przejechałem w tym roku naprawdę mało, bo niecałe 15 tys. km. Gdym zrobił 60 - 100 tys. km, no to ok, może się zdarzyć. Nie chcę nikogo oczerniać, bo może być to wina materiału, z którego był wykonany.
Kolego Karolp1993, nie mam za bardzo porównania. Dla mnie wymiana tej żarówki wraz ze zdjęciem całego kokpitu aby się do niej dostać, to tak mniej więcej może kosztować (według mnie). Fakt, że żarówka kosztuje 10 zł, to chyba drogo.
Mówili, że tarcze około 180 zł,  klocki około 170 zł i wymiana około 60 zł (albo w bardzo zbliżonych cenach).

Nie twierdzę, że są tani, albo, że "śpię na pieniądzach" wink ,tylko nie mam w pobliżu żadnego zaufanego serwisu bądź mechanika.

Kiedyś jak miałem Astrę "jedynkę" miałem, do czasu, serwis. Zaczęli przyjmować za dużo zleceń, sporo praktykantów i chyba słaba kontrola wypuszczanych i niby naprawianych samochodów. Sam miałem 2 problemy, z tym, że drugi przytrafił mi się kilka dni po naprawie i to dojść daleko od miejsca zamieszkania. Wtedy powiedziałem, że już więcej tam mnie nie zobaczą. Zresztą moja opinia zaczęła się potwierdzać w ustach innych osób.

Przepraszam, bo zszedłem z tematu, ale się miło dyskutuje.
Odpowiedz
No i skoro tobie serwis odpowiada, a i tak nie masz innego to ok :-)

Wysyłane z mojego Grand X IN za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości