na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 111 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 40 325 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 501 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Słabo albo wogóle nie łapie fal radiowych radio
(2013-Kwi-06, 11:15)Rafii link napisał(a):powiedzieli, Ĺźe oni radia nie wyjmowali, aby dostać się do ĹźarĂłwki.
Głupoty gadają,ja rozbierałem deskę 3 razy i bez wyjęcia radia nie można tego porozbierać żeby licznik wyciągnąć.
Odpowiedz
A może zna Ktoś dobrego mechanika / elektronika z okolic Łodzi lub Łowicza, który naprawiłby to? A może, oczywiście odpłatnie, któryś z Kolegów miałby chęć i czas?

Nie mam już siły do tego serwisu. Najlepiej byłoby podjechać i porozmawiać. Jak dzwonię i rozmawiam z Panami z biura, to mówią, że do wymiany żarówki nie trzeba wyjmować radia, a z mechanikami na hali rozmawiać przez telefon nie można. Brak słów.
Odpowiedz
Szkoda, że nie jesteś z Poznania. Rozebrać deskę to 15 min. roboty. A radio wyjąć trzeba.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz
U mnie wtyczka anteny jak kiedyś się rozłączyła to dostałem się do niej ( tak jak napisał karolp 1993)  po demontażu schowka.Nie było może za wygodne ale wykonalne..

Odpowiedz
Marwisn ja jestem z Poznania i potrzebuję pomocy w zamontowaniu radia.

Oczywiście nie za darmo  25

piwo piwo piwo
Odpowiedz
Jakie radyjko chcesz założyć ? Zadzwoń to ustalimy jakie masz potrzeby i wymagania. Mój numer 886 566 654.
Pogratulować szybkości [Obrazek: smiley.gif]Grafi
Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Trzeba kuć żelazo póki gorące  25
Odpowiedz
Piszesz że wtyczka od kabla antenowego jest bez bolca ? Wg mnie tam bolec być powinien.. Może zobacz czy nie siedzi w radiu, jak się ułamał to trochę przekichane..
Odpowiedz
Też mi się wydaje, że bolec powinien być, aczkolwiek radio jest zamontowane w kieszeni, więc nie wiem jaka wtyczka powinna dochodzić do tej kieszeni. Do radia powinna być z bolcem, ale może ta kieszeń ma taki adapter? Może Ktoś wie coś na ten temat?

Jeśli się ułamał, to faktycznie kicha i wtedy trzeba przelutować, tylko z dostaniem będzie problem.
Odpowiedz
[Obrazek: hama-adapter-wtyk-antenowy-iso-katowy-gn...250000.jpg]

Tak musi wyglądać wtyk din, który jest w fabrycznej instalacji. Dostaniesz go bez problemu w większości sklepów z elektroniką jakby była potrzeba obcięcia oryginału i polutowania nowego.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości