na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZESTAW CK-7W NOKIA w ZA!! Jak to podłączyć??? qbas 5 1 557 2013-Sie-07, 15:19
Ostatni post: rafi.zafi
Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{REJ} Rejestratory jazdy - co macie zamontowane i jak
Panowie.
po co wam jakies video rejestratory-to antyk w dodatku malo przydatny jak piszecie.
Nie lepiej zmienic takie dziwadło na nowy/uzywany telefon z aplikacja nagrywania trasy?
Proponuje poszukac (w zaleznosci od zasobnosci portfela) Samsung Galaxy S3-dzis to juz 1400 nowy-do tego uchwyt na szybe i masz i tel. i zapis trasy w razie wypadku...(no i brak mandtu jak zona zazwoni-glosnomowiacy)
Wiem ze to 1400-ale sam mam takie ustrojstwo z kamerka ktore nagrywa trase i zdarzenia-a jak chce zobaczyc jak jechałem to sie okazuje ze tablice rej.sa nieczytelne 5 ,a film kiepskiej jakości...
no comment.
dzis rządza smartfony z wlasciwa aplikacja 12
Odpowiedz
(2013-Kwi-30, 14:32)kibic997 link napisał(a): Panowie.
po co wam jakies video rejestratory-to antyk w dodatku malo przydatny jak piszecie.
Nie lepiej zmienic takie dziwadło na nowy/uzywany telefon z aplikacja nagrywania trasy?
Proponuje poszukac (w zaleznosci od zasobnosci portfela) Samsung Galaxy S3-dzis to juz 1400 nowy-do tego uchwyt na szybe i masz i tel. i zapis trasy w razie wypadku...(no i brak mandtu jak zona zazwoni-glosnomowiacy)
Wiem ze to 1400-ale sam mam takie ustrojstwo z kamerka ktore nagrywa trase i zdarzenia-a jak chce zobaczyc jak jechałem to sie okazuje ze tablice rej.sa nieczytelne 5 ,a film kiepskiej jakości...
no comment.
dzis rządza smartfony z wlasciwa aplikacja 12

Jakiej apki używasz. Ja już kilka testowałem i dolina sad.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz
(2013-Kwi-30, 14:32)kibic997 link napisał(a): Samsung Galaxy S3-dzis

To zależy co kto lubi. Mnie np. nie kręci telefon wielkości paletki ping-pongowej wink .
Odpowiedz
22 ja dopiero kupuje latem...
ale znajomy ma go-a nazwy aplikacji Ci nie podam bo sam nie wiem 35
sugeruje tylko ze wtedy macie kompromis-telefon i videorejestrator-wy wybieracie 2
a piszac ze mam ustrojstwo mialem na mysli GPSsmile
Odpowiedz
S3 daleko do paletki. Galaxy Note 2 jest sporo wiekszy.

Prawda jest taka ze ta wielkosc ma wiele zalet. Nie musisz przede wszystkim najmniejszym paluszkiem szukać każdego klawisza wink

To też jakieś rozwiazanie. Kupując fona kierowalem sie tym ze dam wiecej kasy to nie bede musial kupowac dodatkowo nawigacji za 500 zl bo bede mial wszystko w 1 miejscu i nie żałuję.  Tylo mam problem bo zakupiłem oryginalny uchwyt samsunga który nie daje możliwości nagrywania rejestrowania trasy w momencie gdy jest zamontowany na szybie. Porazka.

Wiem jedno jak bedzie okazja i w przyszłości zmienie tel to bedzie wiekszy od obecnego wink kwestia gustu. smile

~ SGS II via TapTalk2 ~
Odpowiedz
Ja używam Galaxy S II

Aplikacja to zwykła kamera.
Jakość HD obraz i dźwięk brzytwa.  17 17 17
Odpowiedz
A ja Lumię 710 z aplikacją. Tylko czekam na jakąś lepszą bo ta do końca się nie sprawdza.
Odpowiedz
czyli jak widac smartfony rządzą 6
GPS,telefon i rejestrator w jednym.
szkoda tylko że gotowac nie potrafi 26
Odpowiedz
(2013-Kwi-30, 22:23)hahorek link napisał(a): S3 daleko do paletki. Galaxy Note 2 jest sporo wiekszy.

To była przenośnia hahorek wink
Odpowiedz
tutaj przykład rejestratora/kamery, dzięki której Bogu ducha winny chłopak udowodnił chamstwo policjanta, który go straszył, że sfabrykuje zarzuty wobec niego i go zamknie. Gliniarz zwolniony

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G-CEe0N30HM[/youtube] 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości