na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZESTAW CK-7W NOKIA w ZA!! Jak to podłączyć??? qbas 5 1 552 2013-Sie-07, 15:19
Ostatni post: rafi.zafi
Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{REJ} Rejestratory jazdy - co macie zamontowane i jak
(2014-Paż-07, 07:42)donatello link napisał(a): GoPro to zdecydowany lider w nagrywaniu. Mają fajne rejestratory z obszernymi dyskami i do tego znakomitą stabilizację obrazu. Jadąc na trasach jako (spam!) nagrałem wiele setek godzin materiału - oczywiście ze względu na brak miejsca na dysku muszę co jakiś czas usuwać materiał.

Zgadza się lider bez dwóch zdań - ale jakoś nie miał bym odwagi zostawić takiego sprzętu za szybą i zaparkować w niestrzeżonym miejscu. 
Odpowiedz
witam.ja w ciezarowce uzywam czegos takiego i naprawde jestem zadowolony...
http://allegro.pl/kamera-full-hd-rejestr...99663.html

kaliope/ dodajmy, że to Peiying, bo link zaraz zginie

Odpowiedz
a da się od tej kamerki ściągnąć ekran, tak by był sam obiektyw?
Odpowiedz
kicaj no raczej nie bo ekran to jej staly element choc jutro jak bede w aucie to zerkne...a czemu chcesz sciagany ekran jesli to nie tajemnicaHuh?
Odpowiedz
Żeby po ustawieniu ekran nie wzbudzał  niepotrzebnego zainwestowania a żeby się nagrywało...

Sent from mobile.

Odpowiedz
kicaj no rozumiem,widzilem jak niektorzy kierowcy maja wlasnie na kamerkach polozone jakies pluszaki itp ze wogole ich nie widac(rejestratorow),w osobowce jest z tym wiekszy problem...
Odpowiedz
Jak macie zamontowane rejestratory w Zafirach? Przy lusterku jest duży fragment szyby, której nie oczyszczają wycieraczki, więc przy opadach deszczu nie nadaje się do filmowania.
Odpowiedz
Witam czy ktoś mi poleci w miare rozsądnych pieniądzach rejestratorek który ma funkcję nagrywania po wykryciu ruchu i w miarę gabarytowo żeby nie był za duży ;wink  za wszelkie informację będę wdzięczny biggrin
Odpowiedz
Posiada ktoś z was taki rejestrator ?
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6669919306
Jeżeli tak to jak się sprawuje i czy warto zakupić ?
Odpowiedz
Ja obecnie nagrywam tym NAVITEL R800 399zł=32GB karta
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości