na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZESTAW CK-7W NOKIA w ZA!! Jak to podłączyć??? qbas 5 1 552 2013-Sie-07, 15:19
Ostatni post: rafi.zafi
Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{REJ} Rejestratory jazdy - co macie zamontowane i jak
znajomy wygrał tego blaupunkta poterm powiedzial ze straszne badziewie ...
Odpowiedz
Po rozeznaniu,obejrzeniu testów zakupiony Navitel r600  smile
Odpowiedz
Od roku jeżdżę z Mio MiVue 388 i jestem zadowolony  smile
Odpowiedz
U mnie tak zamontowane. Uruchamia się automatycznie po przekręceniu stacyjki.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Witam. Czy może ktoś z was używa wideorejestratora xblitz p500 ? Przymierzam sie do zakupu kamery samochodowej i ten sprzet mnie zainteresował. Prosze o wasze opinie. Moze polecicie mi coś leprzego.
Odpowiedz
Po kilkuletnim używaniu kamery stwierdzam że nie ma potrzeby wydawać dużych pieniędzy na ten gadżet. Oczywiście jestem z niej zadowolony i działa bez zarzutu ale teraz jakbym miał kupić kamerę to już nie z wysokiej półki a taką żeby dobrze nagrywała i to wszystko. Na początku sprawdzałem nagraną trasę tak dla zaspokojenia własnej ciekawości i cieszyłem się jakością nagrania :-) a teraz po prostu włączam.
Odpowiedz
Nie ma co przepłacać. JA używam telefonu, Janosika i funkcję nagrywania w yanosiku
Odpowiedz
Miałem kamerkę za 120zł i lepiej nagrywała niż NAVITEL 800 za 400zł żałuję tego zakupu
Odpowiedz
@Pszczyna, @celius - właśnie o tym pisałem. Kolega kupił kamerkę za około 200 zeta w Lidlu i jest bardzo zadowolony. Tak samo było z nawigacją. Zaszalałem i kupiłem dobry sprzęt który teraz jeździ w schowku bo oprócz telefonu czasem wspieram się oryginalna oplowską :-)
Odpowiedz
Witam, używam takiej kamerki: YI Smart DashCam 1080p C10 karta-64GB
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości