na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZA] Zafira, montaż czujników parkowania Beniu31 11 12 638 2017-Lut-06, 15:02
Ostatni post: mini-max
  [TUT ZA] Zafira-wyłączenie sygnalizacji pozostawionych kluczyków w stacyjce woytas 6 6 077 2016-Wrz-26, 12:30
Ostatni post: Bintom
  [TUT ZA] - Montaż MID'a Beniu31 37 17 680 2016-Maj-11, 18:04
Ostatni post: Mietek21
Ocena wątku:
  • 91 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TUT ZA] Zafira - Montaż i aktywacja tempomatu - silnik Z18XE
po za  tym człowiek jak  widzi górkę to się rozpędzi przed nią by z mniejszym wysiłkiem wjechać. Tempomat tego nie przyuważy..
Odpowiedz
Witam
Juto zabieram się za poszukiwanie wtyczek do montażu tempomatu w mojej zafirce.
Jeśli wtyczki będą to gdzie mogę aktywować ten tempomat (tym programem )
Druga spawa z tego co czytam do uruchomienia tego programu trzeba jakiś kod skąd go wziąć ? nie mam książkę serwisową ale nie mam żadnej kartki z hasłami do mojej zafiry  :-\
Odpowiedz
Mam małe pytanie dotyczące manetki kierunkowskazów moja obecna ma 10 pinów a wszystkie jakie widzę maja jeden rząd pinów.
Jedyna jaka znalazłem i ma taki sam układ pinów jest od omegi, rożni się tym ze nie ma tych dwóch plastikowych  ( na środku w kształcie walca ) wypustek.

Będzie pasować ?

http://allegro.pl/przelacznik-kierunkows...77082.html
Odpowiedz
OK, a przy dieslu w automacie też się tak da?
Jak ja nie cierpię smerfów!
Odpowiedz
Witam

Koledzy mam pytanko. Zrobilem wszystko jak w tutorialu i jest ok, tylko pozostala mi aktywacja tempomatu, tylko pytanie czy jest ktos z Torunia lub okolic kto za piwko byl by w stanie mi dokonac aktywacjiHuh?:-)

Pozdrawiam
Odpowiedz
(2014-Kwi-10, 13:31)Mundurowy link napisał(a):Moim skromnym zdaniem nie ma czy się podniecać.
Masz rację Mundurowy, ja mam (dorobiony przez siebie) tempomat ale tak naprawdę do podniecania się  to on mi nie służy... biggrin

Wytalkowane z GT-I9100
Odpowiedz
Cześć, potrzebuje podłączyć się pod opcoma w okolicach Poznania by sprawdzić tempomat. Jest taka możliwość ?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości