na dół
Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Jaki zestaw do odgrzybiania klimatu?
Wurth czy Crc a może coś innego? co polecacie?
ps.do moderatorów proponuję nową ankietę na temat środków do odgrzybiania
Odpowiedz
(2013-Kwi-16, 16:20)aqua link napisał(a):ps.do moderatorĂłw

proponuję przenieś wątek do odpowiedniego działu wink środki do odgrzybiania również stosuje się w ZA smile
Odpowiedz
Jestem za mamy wiosnę więc przyda się wszystkim kierowcą zafir.
Odpowiedz
Ja polecam wurth'a. Zrobił dobrą robotę. Starczyło na 2,5 roku.
Odpowiedz
(2013-Kwi-16, 18:58)marwisn link napisał(a):Ja polecam wurth'a. Zrobił dobrą robotę. Starczyło na 2,5 roku.

Pewnie dobry, ale prawie 2x droĹźszy od bardzo dobrego CRC

http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,1303.0.html
Odpowiedz

Za puszke 500 ml + taki spray, który odpalasz i zostawiasz w aucie na 20 min zapłaciłem 80 pln.
Odpowiedz
A ja proponuję skrzyknąć się z kolegą dać po 100zł. i kupić ozonator,nic lepszego nie ma ,można ozonować jak często się chce i nigdy starą szmatą z klimy nie czuć 31
Odpowiedz
(2013-Kwi-16, 22:10)licznik link napisał(a):A ja proponuję skrzyknąć się z kolegą dać po 100zł. i kupić ozonator,nic lepszego nie ma ,moĹźna ozonować jak często się chce i nigdy starą szmatą z klimy nie czuć 31

Jak rozebralem deskę i zobaczyłem ten cały syf (owady, kawałki liści itp.) to dobrą chwilę trwało wyczyszczenie tego wszystkiego zanim się zabralem za właściwe odgrzybianie.

Ozonowanie jako odgrzybianie i oczyszczanie ukladu to slogan reklamowy dla niedoinformowanych.

Pokaż mi taki ozonator, który wymiecie caly ten bałagan i jeszcze  udrożni kanał na skropliny.

Do odświeżenia ok, ale odgrzybianie... daruj .

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz
marwisn,  a czy  spray też usunie  "cały ten sy[color=rgb(68, 68, 6cool]f (owady, kawałki liści itp.)[/color]"? Uważam ,że ozon jest bardzo dobrym sposobem odgrzybiania. Resztę i tak trzeba ręcznie wyciągnąć.
Odpowiedz
To trzeba zrobić mechanicznie, czyli łapki, odkurzacz i do boju.

W mojej astrze f kilka razy próbowano wygonić brzydki zapach ozonem. Po trzeciej próbie Pan sie poddał. Wurth rozwiązał problem przy pierwszym podejściu.

Podanie chemii bezpośrednio na wymiennik (tam gdzie grzyby rosną) musi dać efekty.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości