na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 300 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 39 724 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
  {B} Demontaz tapicerki zakrywajacej pasy sasukepl 2 1 369 2017-Sty-20, 09:41
Ostatni post: Mucha
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Rozmontowanie tapicerki boczku - czy da radę ??
Witajcie.

Czy ktoś przerabiał temat rozbierania na czynniki pierwsze tapicerki drzwi tylnych.

Potrzebuję wymienić ten element obity materiałem/skórką. Czy to jest wklejane, wgrzane ??

edit: dodany prefix w temacie /Grisza
Odpowiedz
w Signum / VC jest wklejane, więc tutaj pewne podobnie będzie wink
Odpowiedz
Ściągałem dziś wszystkie boczki bo pracowałem przy łącznikach. Potwierdzam materiał jest zgrzany-wklejony.
Wkładane są tylko paski z kolorem w drzwiach przednich.
Odpowiedz
(2013-Kwi-30, 16:46)tEREk link napisał(a): Ściągałem dziś wszystkie boczki bo pracowałem przy łącznikach. Potwierdzam materiał jest zgrzany-wklejony.
Wkładane są tylko paski z kolorem w drzwiach przednich.

A jak oceniasz szanse oddzielenia tego obitego tapicerką trójkąta od panelu drzwi ??

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz
Myślę że jest to NIE możliwe biggrin

Luknij tu masz boczek od Astry H http://astraklubpolska.pl/viewtopic.php?t=814083
Odpowiedz
Fakt te panele są przyklejone, ale da radę je zdjąć. Ja zdejmowałem za pomocą dłuta do drewna.  Trzeba uważać na boczki bo łatwo jest się przebić na wylot. Klej jest bardzo mocny. Jeśli nie zależy ci na obecnych panelach to podważ brzeg jakimś śrubokrętem a jak już kawałek się oderwie to działaj dłutem . Mi się udało zdjąć ten panel i przekleić na inny boczek bo mój był bardzo zniszczony.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości