na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Skrzynia biegĂłw wydaje dziwny dĹşwięk trykania. amikot 8 471 2018-Paż-20, 18:07
Ostatni post: amikot
  {A} Skrzynia biegĂłw , problem z jedynką arekiceman 13 6 214 2017-Sty-06, 17:25
Ostatni post: makks
  {A} Skrzynia biegĂłw rafaljereczek 2 993 2016-Lis-20, 19:41
Ostatni post: rafaljereczek
Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Problem ze skrzynia biegow
Witam Wszystkich

Mam problem z moja zafira dodam ze jest to rok 2002 2.0 DTI 101 KM skrzynie F23 bez dwumasy.

Zaczeło sie od tego ze rozwalila sie skrzynia, mechanik rozebral okazało sie ze pekla w srodku kazal kupic skrzynie, sprzeglo i wysprzeglik. Kupilem skrzynie tez F23 z 2002 r. u mechanika okazalo sie ze wałek w skrzyni na ktory wchodzi sprzeglo w nowej skrzyni jest dluzszy o 1,2 cm tak jakby nowa skrzynia byla w srodku glebsza... mechanik zlozyl zalozyl nowy wysprzeglik i mowi ze jak uruchomil auto to podczas pompowania sprzegla cos strzelilo i wogole nie bylo sprzegla.. powiedzial ze NOWY wysprzeglik sie rozwalil przez to ze ta nowa skrzynia ma ten dluzszy walek... i teraz moje pytania:

1. czy ta skrzynia z dluzszym walkiem jest od dwumasy i dlatego sie tak stalo?
2. czy do nowej skrzyni powinien bys jakis inny wysprzeglik?

co ogolnie mam teraz z tym zrobic kogo winic? ja nie musze sie znac na wszystkim.. prosze o pomoc
Odpowiedz
Mechanik patałach jest winien.

Dostaje skrzynię dłuższą o 1,5 cm i sklada na starych gratach. Myślał, że się ubije czy co ?

Podejmuje się roboty to bierze za nią odpowiedzialność.

Ja jak klocki wymieniam to dwa razy sprawdzam czy aby napewno pasują.

Zmień tego rzemieślnika na mechanika.

Jak znam życie to jesteś do tyłu koszt wysprzęglika bo nic mu nie udowodnisz Angry

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości