na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strojenie anten helikalnych lbk 3 1 423 2016-Mar-22, 19:21
Ostatni post: Bamber
  CB radia i anteny na bieżąco Bamber 12 9 770 2015-Maj-05, 08:17
  Akcesoria do CB radia Bamber 0 3 113 2014-Sie-26, 19:37
Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CB ZB} - Zafira - przykładowe propozycje montażu radia i anten do CB.
A ja tylko nie łapię tej anteny, bo na zdjęciu widzę złącze UC-1 nad lampą i tu pytanie czy antenę (pręt) masz przykręconą w tym miejscu czy jak piszesz gdzieś w okolicy anteny fabrycznej, czyli nad klapą, bo jakoś mętnie to jest opisane.
I pytanie ostatnie jak ten zestaw sprawuje się w tym aucie, bo jak wiemy prawie wszyscy mają zastrzeżenia do zakłóceń?
Odpowiedz
Przykręcam nad lampą i prowadzę przewód przy uszczelce wyprowadzając go szczeliną pomiędzy klapą a nadwoziem na wysokości anteny fabrycznej.

(2012-Sty-18, 16:16)Mietas link napisał(a):I pytanie ostatnie jak ten zestaw sprawuje się w tym aucie, bo jak wiemy prawie wszyscy mają zastrzeżenia do zakłóceń?
Zakłócenia były (jak ktoś nadawał, to słyszałem własny silnik w tle) ale zamontowałem filtr zaraz przy zasilaniu i po sprawie.
Odpowiedz
Ja też mam zakłócenia,czy mógłbyś dać namiar na taki filtr?
Odpowiedz
Popytam brata, bo to on mi zalatwial i dam znac.
Odpowiedz
Popytałem i się okazało, że mam zwykły filtr zdemontowany z radia.
Odpowiedz
Bardzo eleganckie rozwiązanie. Nie lubię jak kable wszędzie się walają, więc dla mnie bomba  piwo. Co do gustów złodzieji to są jednostki dla których wszystko co ma wartość puszki piwa warte jest zabrania  14.
Odpowiedz
szymekmaj :

taki filtr kupisz w każdym sklepie z radiami CB , jak dałem 10 albo 15pln, niestety wielki ze mnie leń i do dnia dzisiejszego leży w schowku , jak się zrobi cieplej to go przylutuję wink
Odpowiedz
dzięki za pomoc
Odpowiedz
chcialbym wam przedstawic moją modyfikacje montażu cb radia 17  [Obrazek: 20120225094.jpg]
Shot at 2012-02-25 

Odpowiedz
(2012-Lut-25, 20:07)Beniu31 link napisał(a):chcialbym wam przedstawic moją modyfikacje montażu cb radia
no to przedstawiaj  35
[br]Dodano: [time]1330197223[/time]
No teraz jest zdjęcie, dobre miejsce na radyjko
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości