na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strojenie anten helikalnych lbk 3 1 423 2016-Mar-22, 19:21
Ostatni post: Bamber
  CB radia i anteny na bieżąco Bamber 12 9 770 2015-Maj-05, 08:17
  Akcesoria do CB radia Bamber 0 3 113 2014-Sie-26, 19:37
Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CB ZB} - Zafira - przykładowe propozycje montażu radia i anten do CB.
Witam mam pytanie odnosnie montażu czy jak porządnie przychamujesz czy ktoś z tyłu nie dostanie w głowę  1  To radyjko trzymane jest tylko przez kable  question
Odpowiedz
radyjko ciasno siedzi ,dodatkowo usztywnilem styropianem.......pozatym kabel antenowy byl na styk 31
Odpowiedz
A styropian , który tam wcisnąłeś nie skrzypi w czasie jazdy ? I od jakiego auta ten schowek zamontowałeś ?
Odpowiedz
Podoba mi się schowek i pomysł z radiem ale nie z takim "klockiem" wink .
Jak podetniesz tylną ściankę to radyjko się cofnie o kilka dobrych centymetrów aż do lampki wink . Na pewno nabierze to ładniejszego wyglądu. Ja mam już przygotowany taki zestawik tylko czekam na dzień wolny kiedy to zrobię.

Protas:

schowek jest od Vectry

http://allegro.pl/oryg-polka-schowek-pod...65581.html

tylko jeszcze trzeba stelaż dokupić.

o tu cały komplet:

http://allegro.pl/polka-schowek-podsufit...90249.html
[br]Dodano: [time]1330255444[/time]
A tu masz ładnie opisane jak to wykonać:

http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,478.0.html
Odpowiedz
W podobny sposób tylko osadzone głębiej miałem zamocowane w Omedze,przewód od gruszki przedłużyłem i miałem zamocowany przy konsoli środkowej..Miejsce zamocowania wygodne i nie przeszkadza nic na dole..
Odpowiedz
(2012-Lut-26, 12:45)Harry link napisał(a):W podobny sposób tylko osadzone głębiej miałem zamocowane w Omedze,przewód od gruszki przedłużyłem i miałem zamocowany przy konsoli środkowej..Miejsce zamocowania wygodne i nie przeszkadza nic na dole..
niestety wymiary radyjka n ie poozwalaja na osadzenie głębiej w schowku a szkoda........w wolnym czasie musze je lepiej zabezpieczyc.
Odpowiedz
Ciekawie to wygląda coś jak by brakowało i jak to wytrzymie jak wpadniesz w dziure w drodze bo o ile pamiętam to ta półeczka jest delikatnie podwieszona dwie śrubki z przodu jeżeli jest orginalna blacha górna montażowa,tak że pod takim cięzarem może cała konstrukcja obwiesić pod sufitówke.Gdzieś mam manual opracowany na jednym z forum vectry jak ten schowek zabudować ale są też na chomikach.
Odpowiedz
Ja to się tylko boję jednej rzeczy....nikomu nie życzę...ale wyobraźnia robi swoje wink  Co będzie przy ewentualnym wypadku (tfu, tfu) nie przymocowane takie coś może pięknie wkomponować pasmo  27 MHz w obudowę ludzkiego procesora (czytaj: w czachę).
Ale jakby odpowiednio zabezpieczyć radyjko (porządnie do czegoś przykręcić) to fajny pomysł.
Odpowiedz
wygląda to całkiem ładnie gratuluję, Ja to tak czy siak nie bardzo bym się zdecydował na taki patent bo zawsze chyba miałbym "stresa" że się to wysunie/spadnie itp. ---ale to tylko moje zdanie każdy wie jak sam montuje
Odpowiedz
Najlepiej nic nie robić bo i tak zostaniesz skrytykowany na forum nawet jak to dobrze zrobisz(fakt mocowanie samego radia do poprawki)........najlepiej sie nie udzielac wcale 11
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości