na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strojenie anten helikalnych lbk 3 1 423 2016-Mar-22, 19:21
Ostatni post: Bamber
  CB radia i anteny na bieżąco Bamber 12 9 770 2015-Maj-05, 08:17
  Akcesoria do CB radia Bamber 0 3 113 2014-Sie-26, 19:37
Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CB ZB} - Zafira - przykładowe propozycje montażu radia i anten do CB.
Beniu spokojnie, najlepszą motywacją jest troszkę krytyki a dając na forum "coś" musisz się liczyć na głosy pozytywne i te negatywne.

A więc do dzieła i dalszej pracy nad Zoską wink
Odpowiedz
Żadna krytyka tylko motywacja do dalszego udoskonalenia no i do przestrogi ta półka jest od strony tych pokręteł CB przyklejona na taśme samoprzylepną dwustronną a dwie śrubki są tylko z przodu a szkoda by ci sie ta taśma pod ciężarem CB odkleiła i obwisła podsufitówka i tyle miałem ci do powiedzenia i to nie krytyka tylko porada.
Popatrz na tą fotke którą zapożyczyłem z netu.
[Obrazek: 27052881.th.jpg]
Odpowiedz
A jak przeciągnąłeś kabel z anteny, demontowałeś podsufitkę?
Odpowiedz
Masz podgląd co i gdzie można przepuścić kabel.
[Obrazek: podsufitka.th.jpg]
Odpowiedz
(2012-Lut-27, 20:44)marsuc link napisał(a):A jak przeciągnąłeś kabel z anteny, demontowałeś podsufitkę?
Ja użyłem wędki na ryby biggrin na koncu wędki za pomoca tasmy klejącej przykleiłem koncówkę kabla.następnie wpychajac do konca tapicerki.

[br]Dodano: [time]1330381026[/time]
(2012-Lut-27, 16:18)Dziadek13 link napisał(a):Żadna krytyka tylko motywacja do dalszego udoskonalenia no i do przestrogi ta półka jest od strony tych pokręteł CB przyklejona na taśme samoprzylepną dwustronną a dwie śrubki są tylko z przodu a szkoda by ci sie ta taśma pod ciężarem CB odkleiła i obwisła podsufitówka i tyle miałem ci do powiedzenia i to nie krytyka tylko porada.
Popatrz na tą fotke którą zapożyczyłem z netu.
[Obrazek: 27052881.th.jpg]
Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam (miałem dziś bardzo pokręcony dzionek ) w sumie od tego jest forum aby chwalić i krytykować .jeżeli chodzi o sam schowek to zakupilem go wraz z stelażem metalowym.w najbliższym wekendzie muszę to jeszcze stuningowac smile
Odpowiedz
(2012-Lut-27, 23:05)Beniu31 link napisał(a):użyłem wędki na ryby
Dobre,ja musze przeciągnąć kabelek do tyłu w podsufitce i wykorzystam to..
Odpowiedz
Czyli sam montowałeś ten schowek to mniej więcej wiesz ile idzie go obciążyć co by nie odszedł od dachu.
[Obrazek: 56415276.th.jpg]
[Obrazek: 34961749.th.jpg]
Odpowiedz
Idea słuszna  31.

Ja planuje wymontowanie z radia samego frontu. Radio będzie za schowkiem, a panel przedni w tej półce. Połączenie panelu z radiem będzie za pomocą kabla wielożyłowego (małe prądy, więc wystarczy telefoniczny - łatwo będzie go przepchnąć w rejon półki).
Odpowiedz
gdyby ktoś potrzebował instrukcji krok po kroku to prosze ..... http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=44520
Odpowiedz
(2012-Lut-28, 22:51)Beniu31 link napisał(a):gdyby ktoś potrzebował instrukcji krok po kroku to prosze ..... http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=44520

U nas też jest ładnie opisane wink

http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,478.0.html

pisałem Ci o tym wcześniej wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości