na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strojenie anten helikalnych lbk 3 1 545 2016-Mar-22, 19:21
Ostatni post: Bamber
  CB radia i anteny na bieżąco Bamber 12 10 030 2015-Maj-05, 08:17
  Akcesoria do CB radia Bamber 0 3 227 2014-Sie-26, 19:37
Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CB ZB} - Zafira - przykładowe propozycje montażu radia i anten do CB.
enzo ładnie zamontowane . Mam w tym samym miejscu ( dzięki Qrzolowi - był pierwszy ) . Nie przeszkadza i nie rzuca się w oczy . No i elegancko słychać z głośnika . Wcześniej miałem wciśnięte radio przy fotelu pasażera i głośnik był na 3/4 zasłonięty .
Odpowiedz
ja mam w ZA po samymi bezpiecznikami,wcale nie przeszkadza a jeszcze mnie widać tyle że mam głośnik dopkupiony i leży sobie w meijscu na kubki.
Odpowiedz
koledzy z radyjkiem to najlepiej w tej siateczce koło pasażera ale jak bym chciał antene na stałe to proszę io pomoc i rady
Odpowiedz
(2012-Kwi-28, 12:43)Radmar1702 link napisał(a): koledzy z radyjkiem to najlepiej w tej siateczce koło pasaĹźera
Zgadza się, ale pod warunkiem, że sterowanie radiem masz w manetce. W innym przypadku, strasznie niewygodne miejsce.
A jeśli chodzi o antenę na stałe, to polecam zdemontować fabryczną radiową i zamontować coś w stylu Sirio Triflex.
Przykładowa aukcja: http://allegro.pl/antena-samochodowa-tri...26178.html
Odpowiedz
sirio triflex-porażka nie antena do CB cos tam złapie,jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego,antena do CB ma byc tylko do CB a nie do 2 innych funkcji,anteny tego typu sa mniej niż zero,jakakolwiek inna tylko do radia CB będzie lepsza,chyba że ktos chce antenę jedną do CB,komórki,radia i najlepiej jeszcze do DVB-T.
Odpowiedz
Koledzy chodzi mi o Antene na stałe montaż na uchwycie albo jakoś tylko bez dziur w karoseri. Chce coś co bardzo ładnie zbiera a nie Szmelc smile
Odpowiedz
Radek podjedź kiedyś do mnie to pokaże Ci jak ja mam zamontowane na tylnej klapie, wszystkie elementy dostaniesz na Kaliskiej w sklepie Elter (na przeciwko Netto) albo podaj mi na PW swój adres email to wyślę Ci zdjęcia i opis
Odpowiedz
Witam.

Jestem przed montaĹźem CB w mojej Zafirce A. Prosze o podpowiedzi i sugestie w sprawie miejsca montaĹźu.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
czytaj czytaj njapierw
Odpowiedz
A macie koledzy - i koleżanki oczywiście też - przykłady zamontowania innych radyjek w waszych Zafirkach, w szczególności interesuje mnie "President Johny II"

Pozdrawiam
servee
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości