na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strojenie anten helikalnych lbk 3 1 548 2016-Mar-22, 19:21
Ostatni post: Bamber
  CB radia i anteny na bieżąco Bamber 12 10 030 2015-Maj-05, 08:17
  Akcesoria do CB radia Bamber 0 3 228 2014-Sie-26, 19:37
Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CB ZB} - Zafira - przykładowe propozycje montażu radia i anten do CB.
Dorobiłem się zdjęć  32  więc mogę się pochwalić.

Radio President Harry III + antena Sirio Omega 27.
Antena od wiosny założona na tylnej klapie, motylek pozwala szybko odkręcić i schować w bagażniku.
Radio wpasowane w panel pod kierownicą.
Gruszka na magnesie na kolumnie kierownicy.
[Obrazek: ee875655517a110amed.jpg]
Odpowiedz
(2012-Maj-18, 13:19)servee link napisał(a): A macie koledzy - i koleĹźanki oczywiście teĹź - przykłady zamontowania innych radyjek w waszych Zafirkach, w szczegĂłlności interesuje mnie "President Johny II"
Jam mam mojego Johny II w tej siateczce (idealnie pasuje) obok nóg pasażera a grucha leży obok ręcznego jak dla mnie jest ok.
Odpowiedz
Mam inne radio (Midland 200), ale umiejscowienie identycznie jak ma marian329 - dla mnie jest OK
Odpowiedz
U mnie tak
LINK: fooh.pl/obrazek/437709106.JPG
a antene mam na magnes
Odpowiedz
jak chodzi o miejsce w tej siatce jest to najlepsze miejsce bez dziur w panelu i trzyma się bardzo stabilnie ja już tak mam od 2 lat i jest ok.
Odpowiedz
A ja mam takie pytanko. Ma ktoś zdjęcie tego co jest pod tym panelem od sterowania nawiewem i włącznika awaryjnych? A dokładniej, czy za włącznikiem awaryjnych jest miejsce, bo się zastanawiam czy nie wkomponować tam cb radia.
Chyba że znacie jakieś inne ciekawe propozycje, ten temat już przejrzałem wink
Odpowiedz
Witam

Jakie najlepsze jest miejsce w ZB na zamontowanie radia CB w środku?

Gdzie wy zamontowaliście swoje radia? Jeśli jest możliwość podzielcie się fotkami możliwe że z któregoś skorzystam biggrin
Odpowiedz
Ja mam tak:

[Obrazek: 27052013112.jpg]

Ponieważ nie chciałem wiercić żadnych otworów w plastikach do przymocowania użyłem samoprzylepnego rzepa o wymiarach ok. 5 x 8cm. Zakupiłem go w sklepie CB. Trzyma już od ponad roku  31
Odpowiedz
Parker.

Rzep wydaje sie byc super apternatywa. Tyle ze jak kiedys to odczepisz slad po miejscu w ktorym bylo przyklejone gwarantowany a z tego co widac na zdjeciach masz to centralnie od frontu a nie z boku

^ phone msg ^    ~SGSII~

Odpowiedz
Radyjko jest przecież z boku. Ślad po rzepie spoko się zmyje - coś w rodzaju WD40 daje spoko radę - przetestowałem już kilkakrotnie z różnymi mniej lub bardziej upartymi nalepkami  17 . Mikrofon jest zamontowany na oryginalnej blaszce odpowiednio podgiętej i wsuniętej pomiędzy plastiki.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości