na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [B] DemontaĹź CIM Kaliope 33 17 187 2018-Lis-01, 12:32
Ostatni post: rafael
  [TUT ZB] demontaĹź/wymiana anteny dachowej krzysiul 6 10 569 2017-Lis-19, 12:02
Ostatni post: krzysiul
  {B} [TUT ZB] DemontaĹź plastikowej rączki hamulca ręcznego WhiteBoy 1 865 2017-Lis-17, 23:02
Ostatni post: WhiteBoy
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} DemontaĹź paska z kolorem w drzwiach przednich
Witam.

Stałem sie własnie szczęsliwym uzytkownikiem Zafirki z 2007 roku, niestety ale srodek autka jest strasznie zniszczony, między innymi  paski z kolorem w drzwiach przednich (te kolo klamek). Chciałem je zdjąc  i odnowić poprzez nałożenie folii. Tylko nie wiem czy one są w ogóle zdejmowane.

[size=0.7em]

//Edit by JaGoDkA
Zmiana wielkości liter w tytule + błędy ort.

edit: dodany prefix w temacie /Grisza[/size]
Odpowiedz
Tak są zdejmowane. Są na zatrzaskach. Uważnie podważ płaskim śrubokrętem i wyskoczą
Odpowiedz
(2013-Maj-23, 14:40)Groszek link napisał(a):Tak są zdejmowane. Są na zatrzaskach. UwaĹźnie podwaĹź płaskim śrubokrętem i wyskoczą

Na tym filmie dobrze widać te zatrzaski :

Szcześciarze z Was smile .

W astrze te paski przechodzą przez panel drzwi i są na gorąco zaprasowane od wewnątrz.

Jedyna możliwość by je zdjąć to zdemontować panel i spróbować odwiercić lub ściąć zaprasowane na gorąco końcówki.

Podważanie czymkolwiek skończy się połamaniem listwy i uszkodzeniem tapicerki sad

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Jaki masz kolorek listwyHuh?

Bo mam cały boczek z kolorem listwy takim srebrnym,może by się nadawał razz
Odpowiedz
kolor srebny, musze miec 2 takie listwy + tą pod schowkiem. a jak odnowic konsole środkową i ręczny bo też są zniszczoneHuh?Huh?Huh?? do tego mam dziure wielkosci kciuka w podsufitówce, może jakieś pomysły macieHuh???
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości