na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A_B} Klucz Dynamometryczny Kaliope 32 6 646 2015-Lis-28, 17:10
Ostatni post: Krasnal
  Dokumentacje, instrukcje, przydatne informacje JaGoDkA 20 36 623 2015-Maj-13, 20:18
Ostatni post: amwk
  {A_B} owiewki Kaliope 13 5 132 2013-Mar-09, 19:18
Ostatni post: Mundurowy
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A_B} Licznik dzienny - ukryte informacje, wskazania - co oznaczają?
No to mam kolejne pytanko. Czy moja wersja oprogramowania jest do zaktualizowania i czy warto to robić i czy ktoś potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze te liczby z drugiego rzędu bo chciałbym dokładnie wiedzieć gdyż koła mam 16? PZDR
Odpowiedz
A jaki dokładnie ten rozmiar, bo nie tylko felga ale całą opona składa się na średnicę koła, a jak będzie wprowadzina złą to będzie przekłamywał na przebiegu i obliczaniu spalania.

Odpowiedz
Banderaz, tutaj masz animowaną wersję z procedurami do interfejsu w tym również do ustawienia rozmiaru kół http://forum.vectraklub.pl/index.php/top...do-op-com/
Odpowiedz
No to muszę znaleźć kogoś z odpowiednim sprzętem i przeprogramować MID-a. Dzięki  piwo
Odpowiedz
(2012-Sty-18, 08:24)kaliope link napisał(a): to jest w ZB.....jeśli pamiętam trzeba najpierw przycisnąć, trzymać i przekręcić zapłon.....mylę się?
Robiąc dokładnie jak piszesz mam u siebie takie coś :

LINK: www.picshot.pl/public/view/92364
LINK: www.picshot.pl/public/view/92365
LINK: www.picshot.pl/public/view/92366
Jak to rozumieć ?

Ps.
Przy okazji witam, to mĂłj debiutancki post na tym forum.
Odpowiedz
(2012-Kwi-12, 13:17)Andy link napisał(a): Jak to rozumieć ?

(2012-Sty-18, 19:28)klosow link napisał(a): Chodzi Ci o przebieg do przeglądu? Trochę inaczej się do tego wchodzi. Zapłon musi być wyłączony, przycisk kasowania przebiegu dziennego przyciskasz raz - pojawia się przebieg, przyciskasz drugi raz i trzymasz - pojawia się przebieg do przeglądu.

Odpowiedz
Zakręcili mnie  26  Generalnie chciałem ustalić ( i nie wiem czy to możliwe ) ilość kilometrów do następnej wymiany oleju.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości