na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Awaryjne otwieranie maski, pokrywy silnika przemeks 4 5 107 2016-Mar-19, 14:50
Ostatni post: dorich
  {B} Czyszczenie lamp przednich azizi 40 3 966 2014-Lis-25, 13:23
Ostatni post: Bamber
  {B} DemontaĹź paska z kolorem w drzwiach przednich warter90 4 1 565 2013-Maj-24, 21:31
Ostatni post: warter90
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Otwieranie szyb przednich.
Małżonka ,,wyrwała" przycisk od otwierania szyb  8 . Przyjrzałem się i nie widzę żadnych uszkodzeń. Przycisk nie chce wejść i zostać na swoim miejscu. Jak go zamocować z powrotem ? Wciskać na chama ? Może tam jakaś sprężynka była ?  Ktoś robił coś takiego ?
Odpowiedz
Wcis to rozumiem ale wyrwac ze sie da to nie wiedziałem wink ah te kobiety i ich zdolności wink

Przycisk pracuje na zasadzie przełącznika cos ala gora dol i w centralnej czesci nie maja zadnego bolca otworu mocujacego zeby mial sie na czym zalamywac ?

^ phone msg ^    ~SGSII~

Odpowiedz
Wygląda to jak by przycisk siedział na jakichś bolcach po dwu stronach. Właśnie w centralnej części. Wygląda cało, ale troszkę boję się użyć siły bo co wtedy ?                                                                               
[br]Dodano: [time]1369999174[/time]
Obejrzałem wszystko jeszcze raz. hahorek masz chyba rację. Jakiś bolec powinien być i otwory na przycisku. Jest to wyłamane  5 . W środku powinny być jakieś resztki a nic nie ma. Wszystko musiało wypaść i to mnie zmyliło.
Odpowiedz
Mundurowy, i tak juĹź bardziej nie zepsujesz wink
Odpowiedz
Karolp1993 już sam do tego doszedłem  8 Tylko co teraz ? Trzymając przycisk dwoma paluchami da się uruchomić szybę. Ale to lipa.
[br]Dodano: [time]Pią, 31 Maj 2013, 13:25[/time]
Pewno będę musiał wymienić cały panel.  7
[br]Dodano: [time]1370000672[/time]
Na Alledrogo znalazłem dwa panele. Od Astry H. Wyglądają tak samo. Jeden 80 zł drugi 160 zł.
Odpowiedz
Koledze w AH tez się to kiedyś rozpadlo wiec widocznie się zdarza :-)

Wysłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz
Ja się dołącze. Mundurowy na alledrogo widziałem zam przycisk ale za 50zł wiec sobie odpusciłem.
U siebie mam podobny przypadek, przycisk wyrwany i uchwyt połamany ale da się otwierac. daj znać co udało ci się zrobicsmile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości