na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Głośniki Striker. 3 547 2017-Lis-29, 21:48
Ostatni post: Striker.
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 446 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  Głośniki - awaria KoniuEłk 5 1 205 2016-Gru-19, 12:53
Ostatni post: KoniuEłk
Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zafira A jakie głośniki?
Witam.

Jako że zamówiłem nowe radio do Zośki (Alpine CDE-173BT ) to do uzupełnienia efektu trzeba będzie wymienić też głośniki. Biorę pod uwagę zakupy na raty w "www.euro.com.pl" więc jakby ktoś mógł pomóc w doborze głośników z tego sklepu to byłbym wdzięczny.

Za odpowiedź z góry dziękuję.
Odpowiedz
Czemu nie kupisz przez allegro tam tez kupisz w ratach a nie przeplacisz tak jak w euro. Poza tym jak bys jeszcze zaproponowal saturn czy media dla idiotów to tam jeszcze jest jakis wybor a w euro ? Nie koniecznie. Ja w naszym widziałem chyba 4 glosniki na krzyż wink moze Ty bedziesz mial wiecej szczęścia.

^ phone msg ^    ~SGSII~

Odpowiedz
(2013-Cze-01, 13:30)hahorek link napisał(a):Poza tym jak bys jeszcze zaproponowal saturn czy media dla idiotĂłw

Żeby tam kupić to musiałbym 200km w obie strony zrobić więc koszty rosną. Będę teraz robił większe zakupy w euro na raty i bardziej by mi pasowało. Ale jak nie ma nic sensownego w euro to faktycznie pozostanie mi allegro.
Odpowiedz
Ja bym polecił Power Bass S-6C. Sam takie montowałem w zosi i dawały do pieca smile.

[Obrazek: IMG014.jpg]

[Obrazek: IMG012.jpg]

W euro kupuje czasami on-line. Ceny minimalnie wyższe niż na allegro, a mam gwarancję, że jak nawali to firma - słup z allegro nie wypnie się na mnie. No i sprowadzą wszystko co wymyślę smile.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Witam drogich posiadaczy ZA 6
Mam pytanie... Czy ktoryś z was tu zgromadzonych montował dodatkowe głośniki w ZA?? Jeżeli tak to gdzie? Chciał bym zamontować w swojej... Ale nie wiem gdzie 2 2 2 mianowicie chodzi mi o glośniki 6×9... Myslalem o o bagarzniku w nadkolach ale za wąsko a od gury to by było mało praktyczne bo jak ktoś siadzie z całkiem ztyłu to będzie je zaslaniac łokciami... Prosze o jakieś pomysły...
Odpowiedz
Zastanawia mnie sens montowania dodatkowych głośników 16  2 w drzwiach przód, 2 w drzwiach tył, do tego w każdych dodatkowo po wysoko tonowym. Załż lepiej sobie małą skrzynkę do bagażnika (tak by można w razie konieczności ją szybko odłączyć) i będzie super. To że dużo nie zawsze znaczy lepiej. poza tym musiałbyś podłączać wzmacniacz pod 2 głośniki by nie obciążać nadmiernie któregoś z wyjść radia.
Odpowiedz
Posiadalem lagune mk2 i podlaczone mialem tak ze 2 tylnie odlaczylem i podlaczylem pod nie wlasnie te 6×9 ktore posiadam a pod wzmacniacz mialem podlaczona tube... I do tego wyciszylem przod tak ze graly mi tylko te 6×9 i tuba i wszystko ladnie gralo... Radio mam " In phase 4×60w" wiec troche jest pod te glosniki w sam raz... Tylko ze mam maly problem bo gdy kupilem ZA byla ona bez radia a gdy podlaczylem nie gra mi prawa tylna strona nie wiem czemu... Lewy tylny gra... Czy ktos tez tak ma?? Iso orginalne vauxhall zlaczylem tylko zaplon z plusem ze by mi pamiec trzymalo bo po tygodniu i juz mialem dosyc po 5 razy ustawiac radio od nowa...
Odpowiedz
Na bank masz popękane kable w gumie pomiędzy słupkiem, a drzwiami. Zdejmij tę gumę i sprawdź.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
Odpowiedz
Co do nagłośnienia ZA powiem ci z mojego doświadczenia.Wymieniłem jak wspomniałem fabryczny CDR 500 na Pionka za 200 z hakiem i głośniki zaczęły niebo lepiej grać.Że lubię posłuchać głośniej wiadomo na lepszym radyjku podkręcając z czasem "dojedziesz" oryginalne głośniki.Lekarstwem na to jest zmniejszenie ilości basów w radyjku żeby nie cierpiały tak głośniki i resztę nadgonić mądrym subwooferem.Ja swego czasu do zośki kupiłem subwoofer aktywny,małych rozmiarów ważący zaledwie 5kg i podszedłem do niego bardzo sceptycznie.Baaardzo się zdziwiłem jego możliwościami.Mam go obecnie w 3 samochodzie i super daje radę,głośniki fabryczne troszkę "odpoczywają".Jeśli już byś chciał zmieniać głośniki to zacznij od wygłuszenia drzwi jak to zrobił ze swoim samochodem Cooba i zaraz się przekonał o polepszeniu jakości dźwięku.Dopiero po wygłuszeniu warto zmieniać głośniki.Co do samych głośników Marcin ci polecił dobre budżetówki a jeśli byś celował w wyższą półkę to polecam bardzo Hertz.I pamiętaj o jednym, w przypadku montażu nowych głośników lub subwoofera przy pierwszym odsłuchu można troszkę czasami się podłamać gdyż membrany i ich przeguby nie są zmiękczone i nie grają tak jak powinny docelowo.Pamietam jak kupiłem do kina subwoofer Tannoy za 2 tysie i przy pierwszym odsłuchu załamka, tyle i niby za co,zagrał pięknie po kilkunastu dniach.W razie pytań,wątpliwości co do kompletowania audio pytaj.
Tutaj subek który polecam ze względu na wymiary i jakość dźwięku chyba że ktoś lubi jak ze 100m słychać jak mu rejestracja dzwoni to nie tędy droga.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dziekuje za podpowiedzi... 12 12  Jednak ze lubie gdy moje auto slychac z daleka.... A gummy  sa ok.. 17 . Postaram sie na jutro wystawic zdjecie kostki. mysle 26  ze prawy tylny glosnik Nie jest wscale podlaczony ... No w kostce w ktorej powinno byc tylko zasilanie etc. sa jeszcze jakies podlaczone kable. A Nie dochodzi do nich zadne zasilanie... 14  No nic zobaczymy jutro teraz jestem w drodze do ojczyzny... Na krotki urlopik... drunk 12
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości