na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Głośniki Striker. 3 567 2017-Lis-29, 21:48
Ostatni post: Striker.
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 469 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  Głośniki - awaria KoniuEłk 5 1 228 2016-Gru-19, 12:53
Ostatni post: KoniuEłk
Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zafira A jakie głośniki?
Dobrze nagłośniony samochód to taki w którym dźwięk słychać w środku a nie na zewnątrz,jeżeli lubisz jak cię słychać z daleka niepotrzebne te wszystkie zabiegi z głośnikami,montujesz duży subwoofer ze wzmakiem,słychać cię ze 100m a resztę i tak zagłuszy dudnienie.
Odpowiedz
Powiem tak "Nie ma to jak dobry basik we wlasnym autku" 17 17 17 32 32 31
Odpowiedz
Między dobrym basem a dudnieniem po mieście jak to robi większość jest cienka linia. 32
Odpowiedz
(2013-Sie-23, 20:19)Bamber link napisał(a):Lekarstwem na to jest zmniejszenie ilości basĂłw w radyjku Ĺźeby nie cierpiały tak głośniki i resztę nadgonić mądrym subwooferem.Ja swego czasu do zośki kupiłem subwoofer aktywny,małych rozmiarĂłw ważący zaledwie 5kg i podszedłem do niego bardzo sceptycznie.Baaardzo się zdziwiłem jego moĹźliwościami.Mam go obecnie w 3 samochodzie i super daje radę,głośniki fabryczne troszkę "odpoczywają".
Tak jak napisa l Bamber!!!  Zgadzam się z nim. Zanim zrobili mi włama w samochodzie (wtedy jeszcze VW Vento) miałem podobne rozwiązanie. Aby nie zajechać głośników założyłem małego aktywnego potworka w kuferku i było miodzio. Pewnie teraz komuś innemu służy ;-)
[br]Dodano: [time]1377543149[/time]
(2013-Sie-24, 10:45)Bamber link napisał(a):Między dobrym basem a dudnieniem po mieście jak to robi większość jest cienka linia.
Basik ==> dobra skrzynka
Dudnienie ==> tuba
Ale nie każdy musi się z tym zgodzić.
Odpowiedz
Odgrzeję "kotlecika" .Mam zamiar wymienić głośniki w przednich drzwiach,jeden z nich dogorywa.Radio już mam zmienione na Alpine,więc fabryczne głośniki już chyba w grę nie wchodzą ...?
Co powiecie na takie ?

http://allegro.pl/glosniki-basowe-opel-a...57573.html

lub
http://allegro.pl/glosniki-hertz-do-opel...31133.html

Ma ktoś z was może założone jednej lub drugiej firmy ?
Odpowiedz
I jedne i drugie dobre głośniczki z tym że Hertz wyższa półeczka.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości