na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A,B,C} Opony rekomendowane do Zafiry Krasnal 0 3 332 2016-Sty-04, 19:59
Ostatni post: Krasnal
  Czy waga felgi wpływa na osiągi i eksploatację auta. Przemcio 23 9 398 2015-Paż-21, 10:18
Ostatni post: Bamber
  {A} Felgi strukturalne stalowe do zafiry A piorus 1 1 387 2015-Cze-21, 21:03
Ostatni post: Jacek2308
Ocena wątku:
  • 43 głosów - średnia: 2.49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FAQ ZB] Felgi do Zafiry B - wymiary , podstawowe informacje
(2014-Lis-23, 22:11)F-19 link napisał(a):Myślę Ĺźe bez problemu, ja miałem 18-stki szer. 8J ET 38 i z tyłu  dystanse 5mm na stronę. Wyglądało to wszystko moim zdaniem bardzo dobrze. Nic nie ocierało był jeszcze zapas.
Przy ET 41 felgi pójdą Ci bardziej do środka.
Dzięki za informacje smile
Najwyżej dam dystans na tył aby optycznie nadkola były podobnie upchane.
Muszę teraz tylko poszukać oponek 225x40x18"
Odpowiedz
Witam
Chciałem się zapytać czy coś się stanie jak założę do Zafiry B 1.8 Pb felgi od Zafiry A 15'' ??
Trzeba jakieś pierścienie centrujące -  bo przyznam szczerze, że przymierzyłem i wszystko pasuje jak trzeba.... nie ociera felga o zacisk i  jest trochę miejsca - Et chyba 42

Pozdrawiam
Odpowiedz
Jeżeli nie ociera o zacisk hamulcowy to spokojnie możesz jeździć.
Odpowiedz
Miałem ładne felgi 15 z ZA więc założyłem je i  jest okej - trochę tył dziwnie wygląda, ale w sumie może być :-)
W porównaniu do 16'' stalowych mniej czuć dziury na 15''
Dzięki i pozdrawiam.
Odpowiedz
wrzuć fotę z ciekawosci
Odpowiedz

(2014-Lis-26, 14:34)mpendzik link napisał(a):Witam
Chciałem się zapytać czy coś się stanie jak założę do Zafiry B 1.8 Pb felgi od Zafiry A 15'' ??
Trzeba jakieś pierścienie centrujące -  bo przyznam szczerze, że przymierzyłem i wszystko pasuje jak trzeba.... nie ociera felga o zacisk i  jest trochę miejsca - Et chyba 42

Pozdrawiam

Witam!
Ja rownieĹź mam podobne pytanie jak kolega mpendzik.
Czy taka samą felgę (15") po Zafirze A mogę założyć do Zafiry B 2.0T?
Nie bedzie to miało niekorzystnego wpływu w zestawieniu z większa mocą? Mi także został komplet nowych zimowek po ZA i stad moje pytanie.
Odpowiedz
Witam - do 2.0T to raczej nie podejdą ze względu na rozmiar tarcz z przodu. W Benzynie 1.6 i 1.8 są mniejszej średnicy i 15 cali wchodzi w sam raz, natomiast w dieslach i mocniejszych benzynach są już większe tarcze.
Pozdrawiam
Odpowiedz
kolejna fotka ZB na 19 calach

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Czy pasowałyby te aluski do mojej ZB? Cena wydaje się atrakcyjna jeśli opony nie są zbyt stare . .

http://olx.pl/oferta/alufelgi-rial-r16-o...9eUTP.html
Odpowiedz
Myślę że spoko i na kawę wpadniesz, zapraszam!!!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości