na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Reflektory - usterki, diagnoza, naprawa, wymiana ĹźarĂłwek, itp. katar 51 15 776 2018-Sie-03, 20:40
Ostatni post: mandarynka07
  {B} [TUT ZB] Naprawa przewodĂłw w drzwiach Kaliope 107 51 549 2018-Sty-09, 19:43
Ostatni post: tEREk
  {B} Naprawa modułu Cim zafira B, astra H KrystianGTD 4 1 601 2017-Gru-23, 16:10
Ostatni post: Ari17
Ocena wątku:
  • 51 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Mikrowyłącznik klapy tylnej - usterki, diagnoza, naprawa
Czy ma ktoś nr katalogowy tego przeklętego mikrowyłącznika do otwierania tylnej klapy? Najlepiej zamiennika, bo w ASO 400 zeta chcą.
Odpowiedz
Chyba o ten przełącznik Ci chodzi?

[Obrazek: 4328812679.jpg]
Odpowiedz
Wygląda, że to to! Tylko dlaczego z okablowaniem. Nie da rady kupić samego mikrostyku.?
Odpowiedz
Nigdy w realu tego nie widziałem, pamiętam że Szymon78 dobierał się do tego i naprawiał ten przełącznik
Odpowiedz
Ja go też naprawiałem. Później wymieniłem na inny - z syreny alarmowej zewn. - i znowu kicha.
Odpowiedz
rozbierałem już tylną listwę , jakieś 2 lata temu to było , nie pamiętam dokładnie czy przewody były na stałe w mikropstryczku , ja wymyłem wszystko czystą wodą ( straszne błotko tam się zbiera ) , wysuszyłem , od góry (wewnętrzna strona listwy ) pociągnąłem cieniutko silikonem , poczekałem aż wyschnie ( uszczeleczka się zrobiła ), skręciłem i do tej pory działa
Odpowiedz
Ja wyrwałem chwasta i zrobię przejście do kabiny.
Odpowiedz
ja nie wymieniałem styku.. u mnie wystarczyło czyszczenie i smarowanie mechanizmu pod ta gumą. po prostu zimą nazbierała sie tam woda i blacha przymarzła.
Odpowiedz
Ja mechanizm pod gumą miałem bez zarzutu, maksymalnie zaśniedziałe były styki na kostce. Otwieranie klapy nie działało w ogóle, pPo przeczyszczeniu styków działa do dziś.
Odpowiedz
Ja wymieniałem ten przełącznik i wystepuje on tylko z wiązką oswietlenia tablicy rejestracyjnej. Wymieniłem gdyż po dwóch naprawach straciłem cierpliwość. Pozdro
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości