na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 071 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 40 134 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 450 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A}radio niefabryczne problemik
siemanko. wczoraj zakupiłem sobie radyjko do zosi sony dsx s300 btx, podłączylem je wszystko działa dopóki kluczyki są w stacyjce a po wyjęciu  ich radyjko gaśnie i nie mogę włączyć dopiero po ponownym włożeniu  kluczyków i przekręceniu na zapłon radyjko się załącza lecz wszystkie dane zapisane tupu godz, stacje się resetują
Odpowiedz
Napisałem ci na sb to po co od razu tworzyć wątki albo przeczytać instrukcję jak 4 kabelki podłączyć.......

Tu masz PL studiuj

http://instrukcja.pl/download/files/12687
Odpowiedz
W instalacji są dwa przewody zasilania, jeden do podtrzymania pamięci a drugi to +12V po stacyjce,oryginalne radyjko też gaśnie jak wyłączysz i wyjmiesz kluczyk.
Odpowiedz
hmmm to dlaczrgo fabryczne radyjko dzialalo i bez kluczyka a to nie chce i tak zabardzo nie czaje tego schematu nie jestem dobry w te kloski niestety
Odpowiedz
każde radio ma opcję przepięcia jednego kabla dla działania z kluczykiem i bez.
Odpowiedz
Drozdi weź zrób fotkę wiązki jaką masz z tyłu radia

Z reguły chyba to standardowe rozwiazania są czyli na pewno jest żółty,  czerwony, niebieski, ja nie pamietam dokładnie nie chce Cie w błąd wprowadzić ale chyba wystarczyło lrzykladowo nie podpinać dajmy na to żółtego albo żółty z innym zlaczyc i wszystko było jak należy. Nie wiem czy też nje ma czasem takiego opisu w instrukcji radia. Też jestem z elektryki ciemna masa a jakoś se dałem rade i radio bez kluczyka w stacyjce normalnie działa. 

(phone msg)    ~SGSII

Odpowiedz
Na naklejce na radiu powinien być mały schemacik jak podmienić te kabelki o których pisze  hahorek
Odpowiedz
http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,1875.0.html
Odpowiedz
I wszystko w temacie ... Stałe podpięcie radia może mieć jedna wadę. Są radia, które w stanie uśpienia mają spory pobór i mogą dość szybko rozładować aku.

Miałem Alpine 9884i, która tak właśnie robiła. Po tygodniu stania auto było rozładowane. Potem ją sprzedałem. W zeszłym roku ponownie kupiłem ten model do auta żony (bo zajefajnie gra smile ). I sytuacja sie powtarza. Tydzień postoju - aku kaput (czyli to nie wina konkretnego egzemplarza).

Zrobiłem, więc jak fabryka kazała. Stałe zasilanie na podtrzymanie pamięci, po kluczuku zasilanie radia. Problem się skończył.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości