na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alufelgi Opel Zafira. Pietruszka 0 1 035 2016-Kwi-16, 15:41
Ostatni post: Pietruszka
Żarówka Alufelgi Opel Zafira Pietruszka 3 1 229 2016-Kwi-11, 15:55
Ostatni post: Pietruszka
  Jak myć alufelgi lakierowane ? Przemass 5 1 074 2015-Mar-10, 12:38
Ostatni post: racool
Ocena wątku:
  • 46 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} - Alufelgi - zakup uĹźywanych
Jak znajdziecie chwilkę rzućcie okiem na te egzemplarze z alledrogo,
tak się zastanawiam i wychodzę z założenia, że lepiej dać mniej i kupić trochę zniszczone ewentualnie przy napływie gotówki zainwestować w regeneracje, niż wywalić półtorej koła i się rozczarować bo też będą porysowane i też będzie trzeba je regenerować. Na odczepnego będę bardziej zadowolony ze zniszczonych 17 niż obecnych 15 smile

Kwestia tego typu, że obecne letnie lacie są już na wykończeniu i to ich ostatni sezon letni, więc w planach jest zakup jakiś alu ale już w rozsądnym rozmiarze i potem w okresie zimowym nowe oponki letnie.

Co sądzicie o tych ? a jeżeli wkleiłem jakieś których nie ma opcji zamontować w naszym autku,
ze względu na parametry, to też prosiłbym od razu o info smile

Alledrogo 1

Alledrogo 2

Alledrogo 3

Alledrogo 4

Alledrogo 5
Odpowiedz
Jak kupować to lepiej gdzieś miejscowo i najlepiej z montażem bo :
1. montaż/przekładkę masz w cenie
2. od razu wyjdzie na wyważarce czy są ok
3. możesz na miejscu przymierzyć i zobaczyć czy ET pasuje (felga może trzech o zacisk lub wystawać za nadkole)

Te pierwsze dwa komplety wg mnie najładniejsze. Jak kupisz nie ori to potem w przypadku uszkodzenia jednej problem z kupieniem zamiennika.

Sent from Nexus 7/3G & TT 4
Odpowiedz
(2013-Lip-06, 15:01)marwisn link napisał(a): 2. od razu wyjdzie na wywaĹźarce czy są ok
Racja bo jak potem by było po przesłaniu coś nie tak sprzedający wypnie się na ciebie.Duży wybór mają jak poszukasz na alle.... w Pilchowicach koło Gliwic.
Odpowiedz
A to ja tak tylko potwierdzę że można dostać często coś przyzwoitego za niewielkie pieniądze. Ostatnio do swojej Zosieńki znalazłem felgi ATS 16" za całe 350 zł no i gdyby nie drobne rysy na rantach można by powiedzieć że są igła. biggrin
Jakby ktoś był zainteresowany parametrami
ATS 16" 7,5Jx16H2 ET35 no i standardowo 5x110
[Obrazek: dfa7958ed6cfdb8c.jpg]

[Obrazek: a2a09597138df1a9.jpg]

A zastąpią felgi Alutec 17" 7Jx17H2 ET38 (w planie do sprzedania).

[Obrazek: db8f52d0bb3fdf17.jpg]

A co do przedstawionych powyżej felg w mojej ocenie #1 lub #4 będą najlepiej się prezentować.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz
Mi się te Alutecki bardziej podobają. Lubię felgi z rantem Evil.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Jak chcesz to się dogadamy co do ceny. razz
Niestety musiałem zmniejszyć rozmiar, bo stan dróg u mnie w mieście nie pozwala na takie kółka. Inna sprawa że moja Zosia przez fabryczną instalację CNG waży blisko 1800kg, kapcie 225/45 i ledwie 100KM żeby to rozbujać. sad

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz
A ja jestem ciekaw jak bedzie wyglądać na tych nowych, bo obecne jakoś mi się nie podobają,  a Twoja Zosia to prawie że kopia mojej. Tego też się boje,  że kupie i okaże się że wizualnie nie będą pasować ;( a to zawsze kwestia gustu wink

Marcin od Ciebie nie kupi tych felg bo nie ma Zosi wink a ja bym kupił za te 350 wink skoro za tyle znalazłeś nowe wink ale na prawde jakoś mi się gryzą z całą ramą auta ;(

~via samsung

Odpowiedz
Swoją drogą wink co to za rura ? Pod drzwiami pasażera widoczna na zdjęciu ?

~via samsung

Odpowiedz
To jest CNG Rafał. Zawsze mnie zastanawiało, że ludzie tego nie urywają na krawężnikach.
Odpowiedz
Nie ma to jak Wałbrzych Grin wykop na wlocie stoi chyba od lat tam. Szkoda Rafał że szukasz innych bo ja mam ze swojej do sprzedania po promocyjnej cenie wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości