na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Pompa wspomagania ukladu kierownicy deliver83 13 10 439 2018-Maj-03, 14:14
Ostatni post: speedy
  {A} wymiana pompy abs bosch Zafira A 1,8 115KM darkb 7 2 058 2017-Maj-22, 11:12
Ostatni post: darkb
  {A} Jak wymienić cały płyn hydrauliczny na nowy w całym układzie wspomagania. Mariusz -art 9 3 393 2015-Paż-18, 18:39
Ostatni post: brodi 500
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} poduszki pompy wspomagania TRW
takie mam pytanko koledzy,czy można gdzieś kupic poduszki mocujace pompe wspomagania do ramy auta.bo jedna sie rozpadła i przy skręcie lekko drży.mam pompe TRW zafira Z1,8 XE 125 KM 2000r.za pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
sprawdz czy dasz radę wykręcic to co Ci zostało z poduszki, jak się uda to podaj rozmiar gwintu M6 czy M5 i namiary na Siebie to Ci pocztą coś podeślę smile
Odpowiedz
dzieki za odpowiedz kolego.stare wykręciłem i zrobiłem sobie prawie identyczne w warunkach domowych wiec na razie sprawa rozwiazana.gwint to M6.ale jesli jestes w posiadaniu oryginalnych to pochwal sie gdzie je wynalazłes.ja niestety pracuje albo w delegacji albo do wieczora wiec nawet nie moge podjechac do sklepu i dowiedzieć sie czy są dostepne.
Odpowiedz
Jako że pracuje przy instalacjach LPG to moge powiedzieć że w zestawach montażowych kilku listew wtryskowych wystepują podobne elementy smile
Odpowiedz
Odświeżę temat!!  U mnie podobna sytuacja. niestety padło mi wspomaganie. Gdy teraz przy nim grzebałem zobaczyłem, że jedna z poduszek pod pompą jest pęknięta i wcale nie trzyma, a tz montowana z boku też już jest częściowo naderwana. Przy montażu nowej pompy muszę je wymienić. Proszę o info kto ma takie na zbyciu, lub jak firek pisał może gdzie takie od instalacji wtrysków mogę dostać.
Odpowiedz
W warsztatach montujących LPGbiggrin
Odpowiedz
O ile te warsztaty można nazwać "warsztatami montującymi LPG". Sam żeby zamontować jechałem 85 kilometrów, bo w okolicy nie ma innego godnego polecenia. Zapodałem temat, bo może ktoś ma, lub wie gdzie kupić. Ci co montują LPG też przecież gdzieś kupują.  28
Odpowiedz
tak kupuja ale w komplecie z listwą wtryskową(wtryskiwaczami), jak bardzo potrzebujesz to podeslij namiary to ci listem wyślę  26
Odpowiedz
Znalazłem coś takiego. Nie pamiętam wymiarów tamtych poduszek. Pewne jest to że na klucz 10 jest nakrętka - czyli gwint 6mm. Coś mi się wydaje, że oryginalne mają więcej niż 15mm.
firek a czy twoje mają wymiary jak te od pompy, czy taki jak ten?
http://allegro.pl/poduszka-mocowania-pom...22852.html

Odpowiedz
(2014-Lut-07, 07:01)pinacik napisał(a): Znalazłem coś takiego. Nie pamiętam wymiarĂłw tamtych poduszek. Pewne jest to Ĺźe na klucz 10 jest nakrętka - czyli gwint 6mm. Coś mi się wydaje, Ĺźe oryginalne mają więcej niĹź 15mm.
firek a czy twoje mają wymiary jak te od pompy, czy taki jak ten?
http://allegro.pl/poduszka-mocowania-pom...22852.html

witam, kojarzycie jakie wymiary mają mieć te poduszki ? Znalazłem sklep który to sprzedaje ale nie wiem jaka jest wysokość elementu gumowego oraz tych wystających szpilek m6
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości