na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Zafira A i słaby nawiew na szybe darrrrek 8 4 273 2015-Lis-29, 18:01
Ostatni post: Dziadek13
  {A} [1.8 16V 125KM Z18XE] Mieszanie koncentratu z płynem chłodniczym mmm01 0 742 2015-Paż-30, 15:12
Ostatni post: mmm01
  {A} Moc dmuchawy nawiewu w Zafira A 1.8 darrrrek 0 1 158 2014-Maj-20, 09:11
Ostatni post: darrrrek
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Ilośc wentylatorów zafira 1.8 125km
Mam pytanie. Chciałbym naładować klime a zauwazyłem ze nie ma wiatraka klimatyzacji, jest tylko wiatrak od chlodnicy głównej. Czy jest mozliwość ze w tym modelu nie ma oddzielnego wiatraka klimy??
Przypominam ja mam zafire a 1.8 w benzynie 125 km z 2002r
Odpowiedz
Tak jest to moĹźliwe.
Odpowiedz
A coś więcej na ten temat??
Odpowiedz
Po VIN-ie powinno wyjść  czy miał.
Odpowiedz
to sprawdzisz mi to jak bym ci podal vin?
tylko teraz pytnie czy wpisac go tutaj czy na priv?
Odpowiedz
http://klubzafira.pl/forum/index.php/top...l#msg53940

tutaj wstaw VIN do rozkodowania
Odpowiedz
(2013-Lip-17, 11:54)celius link napisał(a): Tak jest to moĹźliwe.
to ja się podłączam z pytaniem, zafira 1.8 2003 silnik z18xe. Po zdekodowaniu VIN wychodzi że powinienem mieć dwa wentylatory a mam tylko jeden który załącza się tylko pod wpływem temp. Nie załącza się jak włącze klime, rezystor oczywiście spalony ale pierwszy bieg mam zmostkowany i powinien działać tak jak drugi.
Co więcej z serwisie klimy w Łodzi była inna zafira benzyna 1.8 która miała taką samą przypadłosć , nie działa 1 bieg wentylatora i facet w serwisie się zdziwił jak się w sklepie z cześciami dowiedział że według VIN powinny być dwa wentylatory Shocked

Ktoś wie więcej w temacie jak to jest ? czemu VIN wskazuje na dwa a jest tylko jeden ? Czy poprzedni właściciel miał dwa wentylatory i mu się jeden uszkodził ? czy jest inna przyczyna ?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości