na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Opel Zafira A 1.6 16V 2005 r. - żółty kluczyk, błędy 1122, 1550, 1220, tryb serwisowy lukam@zmc 9 732 2018-Sie-04, 18:53
Ostatni post: rafael
  [A] Naprawa silniczka obiegu wewnętrznego celius 16 13 747 2018-Cze-10, 23:50
Ostatni post: sadekkina
  {A} nowy pilot sebsu85 6 1 219 2016-Sie-09, 18:14
Ostatni post: sebsu85
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Pilot - kluczyk centralnego zamka - usterki, diagnoza, naprawa
U mnie w zośce usterka spowodowana jest chyba zepsutym nadajnikiem
Odpowiedz
mi jak jeden pilot szwankowal przelutowałem go całego, wymienilem koszyk bo pęknięty był i wymieniłem microswiche i jak nowy. w drugim też to zrobiłem. gość od którego kupowąłem auto mówił ze już było naprawiane i to nie pomogło  wystarczyło mu poświęcić 5 minut albo i nie i bylo ok. też tak radze zrobić. profilaktycznie raz w roku baterie zmienić by nie kwiczeć gdzieś w trasie ze niema jak wejść do auta

Odpowiedz
przelutowałem gniazda w obu pilotach jutro sprawdze czy hula.
dzięki za ten wątek
Odpowiedz
Ja ma zamontowany alarm skorpion (osobny pilot). Zamykanie i otwieranie mam z pilota od alarmu. Jest to jakaś opcja jak ktoś planuje montaż alarmu (chociaż renowacja pilota trwa naprawdę kilka minut).
Odpowiedz
u mnie pomogło...
oba piloty działają i trzymają sparowanie z samochodem.

ps: trochę ciężko było manewrować moją archaiczną lutownicą, ciasno pod tym gniazdem, ale sie udało.
Odpowiedz
enzo ja do swojej lutownicy to dorobiłem sobie specjalny cieniutki grot do poprawek na pilocie, przydał sie raz i od tamtej pory (2 lata) wszystko smiga bez zarzutu.
Odpowiedz
Czytajac ten temat znalazlem odpowiedz na swoj problem (zimne luty). Rozebralem pilot pod bateria jest blaszka ktora wchodzi w plaskich i laczy sie 2 koncowkami do plytki jedna koncowka jest ulamana a na drugiej jest zimny lut, a teraz pytanie da sie sciagnac ten plastik  co jest na nim usadzona bateria bo nie moge dojsc lutownica a nie widze takiej opcji by to zdemontowac?
Odpowiedz
co do grotów to są takie specjalne do szpica do lutownic transformatorowych. taniej i szczerze mówiąc lepiej sie sprawuje niż lutownica grzałkowa. jak Zoche kupowąłem gość mówił że kluczyk naprawiany ale nie działa. ja wymieniłem baterie i koszyk reszte przelutowałm i hula.ktoś kto ma treoche pojecia o lutowaniu to sobie z oplowskim kluczykiem poradzi. gorzej z tymi nowszymi.
Odpowiedz
Panowie.

W astrze ojca pilot w kluczyku przestał działać. Jak się go włoży w stacyjckę to paruje się bez problemu (po naciśnięciu przycisku centralny zamyka i otwiera się ).

Po wyjściu z auta nie działa. Bateria nowa.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
marwisn, rozumiem, że przestał gadać po wymianie baterii?

ZrĂłb tak:

1. Wsiadamy do samochodu i zamykamy drzwi,
2. Przekręcamy kluczyk w stacyjce do momentu zapalenia się kontrolek.
3. Przytrzymujemy w kluczyku guzik odpowiadający za zamykanie drzwi przez ok 3 sek.
4. W tym czasie drzwi zaryglują się i odryglują ponownie.

MoĹźe pomoĹźe wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości