na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne nie działa celius 20 1 454 2017-Gru-01, 20:38
Ostatni post: Pszczyna
  {B} lusterko wewnetrzne rafi068 2 942 2014-Lis-30, 23:01
Ostatni post: rafi068
  {B} Obudowa lusterka zewnętrznego kpk 3 2 735 2012-Gru-16, 08:07
Ostatni post: kpk
Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} lusterko zewnętrzne
witam,
mam pewien problem z lusterkiem zewnętrzym, a mianowicie odkleił mi się lusterko (odbłyśnik)
Czy ktoś wie jakim klejem mogę je przykleić? Dodam że jest podgrzewane także to musi być chyba specjalny klej wytrzymały na niskie i wysokie temperatury i w dodatku w miarę dobrze musi przewodzić ciepło aby lusterko szybko rozmarzało zimą?
pozdrawiam

Odpowiedz
polecam klej do szyb samochodowych, elastyczny, spełni oczekiwania
Odpowiedz
dzięki za odpowiedź, a czy taki klej znajdę w marketach budowlanych typu obi/leroy merlin czy trzeba w jakiś specjalistycznych sklepach?

Odpowiedz
(2013-Sie-06, 18:31)Groszek link napisał(a):polecam klej do szyb samochodowych, elastyczny, spełni oczekiwania
jak najbardziej tylko podczas klejenie nie ubabraj się za bardzo bo czyszczenie baaaardzo trudne.
[br]Dodano: [time]1375813973[/time]
(2013-Sie-06, 19:30)siwucha82 link napisał(a):dzięki za odpowiedĹş, a czy taki klej znajdę w marketach budowlanych typu obi/leroy merlin czy trzeba w jakiś specjalistycznych sklepach?
raczej w motoryzacyjnym bądź tam gdzie lakiery mieszają i można zakupić
Odpowiedz
dzięki koledzy za odpowiedzi, tak zrobię
pozdrawiam

Odpowiedz
Mi też sie odkleiło po stronie kierowcy jesienią ubiegłego roku, kupiłem nowy wkład ale zanim dotarła przesyłka przykleiłem doraznie super glue ten wkład co się odkleił, i tak już prawie rok nowy wkład leży w rezerwie a stary przetrwał zimę teraz lato sterowanie elek. jest grzanie jest i nie zanosi się zeby miał zamiar odlecieć.  17
Odpowiedz
W zeszłym roku odkleiło mi się lusterko od wkładu po stronie kierowcy, o tyle dobrze ze po przyklejeniu nie ma żadnej różnicy. Dzisiaj podczas mycia zauważyłem że prawe ledwo się trzyma - tym razem chyba będzie widoczny zacienienie.

Podrzućcie link do jakiegoś dobrego znamiennika.
Ewentualnie czy da się dostać nowy oryginał GM ?
Odpowiedz
@tOmki  na alle masz tego mnóstwo a szkło lustra nawet w zamienniku nie robi dużej różnicy.
Odpowiedz
Jak sprawdzić jakie szkło posiadam: zwykłe, sferyczne, asferyczne ?
Czy do Zafiry B tylko asferyczne wrzucali ?

Asferyczne są zawsze z kreską ?
Odpowiedz
Witam, wczoraj żonie odpadło szkło z prawego lusterka zewnętrznego (lusterko elektryczne i podgrzewane)  , dzisiaj dzwoniłem do serwisu to sam wkład 200 zł , w inetrcars zamiennik z firmy BLIC 35 zł , kupiłem zamiennik , po zdemontowaniu oryginalnego wkładu zauważyłem różnicę tylko w sposobię podłączenia maty grzewczej.
Proszę tylko o rozwianie wątpliwości   związanych z podłączeniem zamiennika.
W oryginale styki maty są oddalone od siebie , natomiast w zamienniku wygląda troszkę inaczej , poniżej zdjęcie ( do góry oryginał na dole zamiennik ).
Czy takie rozwiązanie nie robi różnicy i czy sposób podłączenia w tym przypadków wtyczek nie robi różnicy Huh?

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości