na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka {A} Sprzęgło pravyy 1 336 2018-Paż-16, 10:10
Ostatni post: bartf
  {A} Skrzynia biegĂłw , problem z jedynką arekiceman 13 6 123 2017-Sty-06, 17:25
Ostatni post: makks
Pytanie {A} Drgania z okolicy skrzyni biegĂłw/sprzęgła. Redzias 0 1 021 2016-Wrz-02, 08:37
Ostatni post: Redzias
Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Problem z uciekajacym sprzęgłem
witam co pewien czas mam ten sam problem a mianowicie uciekające sprzęgło aktualnie znowu pojawił sie ten sam problem a zawożąc auto do mechanika naprawa kończy się ok 1400zł

czy to jest normalne w zośkach Huh?? i co proponujecie
Odpowiedz
(2013-Sie-07, 12:38)gregor13gg link napisał(a): uciekające sprzęgło
napisz co się dzieje bo wiele można rozumieć pod tym pojęciem
Odpowiedz
powiem może tak - mam wyciek z pompki sprzęgła (niewielki) a to naprawiane było u róźnych mechaników i
ogólnie ta pompka była wymieniana juz z 4 razy na nową

teraz jeszcze całkowicie nie padła bo ukazał się ten sam obiaw co wcześniej czyli przy ruszaniu częsie lekko całym autem i nie jeżdżę.

ramo jak jest zimny i ją odpalam i przytrzymam dłużej sprzęgło ruszam i prubując wyżucić bieg się nie da muszę ją zgasić kluczykiem a sprzęgło zostaje w podłodze
Odpowiedz
Po pierwsze ewidentnie serwo dostaje gdzieś powietrze a po drugie jak piszesz post jest na dole funkca "sprawdź ortografię" kolego.
Odpowiedz
Jak jest nieszczelność na siłowniku sprzęgła to się zapowietrza i dla tego pozostaje ci pedał w podłodze.
Za pierwszym naciśnięciem wypychasz powietrze a za drugim pompujesz już płyn.
Sprzęgło moze ew szarpać bo jak dostanie się płyn na tarczę to może podślizgiwać się.
Zastanawia mnie fakt czemu wymieniasz już czwarty raz ten siłownik to trochę dziwne.
Co do ceny 1400 za wymianę tej pompki to dosć sporo zależy jeszcze od ceny samej pompki ale ostatnio wymieniałem w astrze to łącznie wyszło mniej.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości