na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [A,B,C] Chiptuning - gdzie robiliście, gdzie polecacie? racool 22 10 080 2016-Cze-20, 17:32
Ostatni post: chako
  Zabezpieczenia przeciwkradzieĹźowe - moduł odcięcia zapłonu Kaliope 14 8 799 2012-Lis-23, 20:32
Ostatni post: Grisza
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odcięcie zapłonu
Witam serdecznie wszystkich!
Może ktoś będzie mógł mi pomóc, jestem posiadaczką Zafiry A, mam odcięcie zapłonu przy kierownicy w dźwigni zmiany świateł, niestety nie mogę odpalić, wszystko zostało sprawdzone, kręci, ale nie odpala.
nie możemy znaleźć gdzie znajduje się wyłącznik?
Może ktoś miał coś podobnego i może pomóc? będę wdzięczna
[br]Dodano: [time]1378383779[/time]
Odpowiedz
jak mniemam odcięcie zapłonu zostało dodane przez kogoś, i zapewne dobrze ukryte. Nie wiadomo czy ktoś dołożył wyłącznik tego modułu, także nikt Ci tu raczej nie pomoże. Musisz pytać instalatora, byłego właściciela itp. Jeżeli wyłącznika nie ma, a raczej nie ma, i do tego właśnie nawalił ten moduł, to niestety trzeba znaleźć rozcięty kabel, pewnie od rozrusznika lub od pompy paliwa i go z powrotem zewrzeć.
Odpowiedz
Pytałam poprzedniego właściciela, niestety nic takiego nie kojarzy, czyli pozostaje szukać rozciętego kabla, dziękuję za podpowiedź
Odpowiedz
Ja mam taki moduł w Corsie przy kolumnie kierownicy, odcięcie rozruchu. Skoro u ciebie kręci, to szukaj gdzieś "dalej".

Sent from my mobile with Tapatalk2

Odpowiedz
(2013-Wrz-05, 15:09)tycik link napisał(a): Skoro u ciebie kręci, to szukaj gdzieś "dalej".

skoro kręci, to odcięcie nie jest założone na rozruszniku tylko pewnie na pompie paliwa
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości