na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szarpanie na lpg foxie 6 652 2016-Lis-03, 20:31
Ostatni post: firek
  {A} 1.6 99' LPG - Czy warto? Opłacalność tej operacji DanJ93 2 716 2015-Lis-03, 10:02
Ostatni post: Jacek2308
  {LPG ZA} NIe przełącza się na LPG arebuk 1 580 2014-Paż-31, 11:43
Ostatni post: arebuk
Ocena wątku:
  • 46 głosów - średnia: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z kupnem LPG Zafira 1,8 1999.r.
Na całej instalacji zrobiłem już 180 000 bezawaryjnie.
Przyznaję, że w tym roku wymieniłem parownik ale tylko dlatego, że nie chciało mi się wymieniać membran.
Za nowy dałem 160 zł.
Normalnie to tylko filtry i odolejacz.
A to że klepią to fakt biggrin
Nowa listwa 120 zł więc w razie czego nie ma tragedii.

Waluspl cena instalacji w zakupie części nijak się ma do ceny instalacji montowanej przez warsztat 28
Instalację na stagu kupisz za jakieś 1200-1400 zł, natomiast w firmie będziesz musiał zapłacić około 2600 zł.
Odpowiedz
ehhh.. i tak pewnie będę musiał zapłacić  21
Odpowiedz
Przeanalizuj, przelicz przebieg jaki chcesz zrobić i zakładaj albo i nie.
Odpowiedz
założe bo i tak szybko mi się zwróci smile

Dziękuje wszystkim za pomoc  36
Pozdrawiam
Waluspl

[br][size=0.7em]Dodano: [time]Śro, 11 Wrz 2013, 17:07[/time][/size]
Witam byłem dzisiaj u gazownika i zaproponował mi 2 firmy BRC-2900 i KME-2600-ktora wybrac? ,mam jeszcze jedno pytanie jakie wy macie zbiorniki w miejscu koła zapasowego ?? gazownik powiedział ze wsadzi 42l ale bedzie wchodziło 30l gazu , gdzies czytałem ze macie nawet 60l ? tylko nie wiem czy zamias koła czy w bagażniku ?

[br][size=0.7em]Dodano: [time]Śro, 11 Wrz 2013, 18:04[/time][/size]
Pisaliście na górze że polecacie STAGA zadzwoniłem i cena mnie troche zaskoczyło bo pan powiedział że 2300zl juz lepsza cena wink prosze o pomoc z wyborem Gazu wink Postawie duże zimne piwo wink
Odpowiedz
Witam, klubowicze jakiej wielkości zbiorniki gazu macie w swoich autach- zafira a  (litry i rozmiar - średnica/wys). Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
Nie pamiętam dokładnie wymiarów ale powinno być 630/225, pojemność wodna to na pewno 55 litrów po małym tunningu wchodzi około 47 litrów gazu smile
Odpowiedz
waluspl
Witam. Do takiej Zafirki (jak moja zresztą) spokojnie wystarczy instalacja taka jak LOVATO,bądż ZENIT, BRC nie zakładaj-reduktory padaja po jakichś 50-70 tys.-słabe membrany+ nowy sterownik - BRC właśnie testuje nowy produkt na klientach...
LOVATO to instalacja kompletna jednego producenta -koszt w Lublinie to jakieś 2300.
ZENIT - wynik polsko włoskiej współpracy - zestwa miksowy cos ala Stag ale z wtryskami z porównywalnymi wtryskami będzie tańszy od Staga, a równie dobry.
Zbiornik jaki wchodzi do Zafiry to 630/200-47l, bądz 630/225-53l wedle życzenia klienta(pojemności moga sie różnić w zależności od producenta o litr, czy dwa), ale napewno nie jakiś mniejszy typu 600/200 jak Ci ktoś tam chce wcisnąć.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(2016-Cze-11, 22:08)firek napisał(a): BRC nie zakładaj-reduktory padaja po jakichś 50-70 tys.-słabe membrany+ nowy sterownik 

Skąd takie bzdury wyczytałeś, ile miałeś i ile założyłeś instalek BRC ? BRC to nic innego jak Prins w tańszej wersji io innej nazwie a zabobony o padaniu reduktorów w BRC włóż między bajki sobie.
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno

Odpowiedz
Kolego Bamber tak się jakoś składa, że kilka takich instalek założyłem ( w ostatnim miesiącu kilkanaście) i wiem co się z mini dzieje w różnych autach, a jak piszesz poczytałem sobie o nich.
Pisze koledze jak jest i nie muszę ściemniac czarować że to Prins w tańszej wersji bo do niego to sie nie umywa....
A co do padania reduktorów to żadne zabobony- poprostu najnowsze konstrukcje BRC nie sa zbyt udane i tyle, jeśli klienci nie zabrali to postaram się wrzucić jutro fotki membran z reduktorów o przebiegach 50 i 60 tyś z napraw z tamtego tygodnia.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja miałem 5 aut z BRC w tym 4 zakładałem i powiem szczerze nigdy nic z żadną. Jeśli faktycznie padnie membrana żadna filozofia wymienić nawet samemu. Teraz mnie też czeka wymiana uszczelek i membran w Prinsie ale ma już najechane 183 tyś na LPG.
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości